Usługi Pogrzebowe Mirosław Kordowski

Maków Mazowiecki

Opinie o Usługi Pogrzebowe Mirosław Kordowski

JACEK

Czy to prawda że kordowski opłacił panów z prosektorium w szpitalu i za każdy zgon daje im kasę?

marcin

kłamczuch jakiego mało w powiecie obiecuje a potem nie dotrzymuje słowa .a jaki drogi.

jacek

Zawiodłem się bardzo właściciel obiecuje a potem niedotrzymuje słowa ,obsługa naganna.nipolecam nikomu tej firmy

Janka

Firma, która po raz kolejny nie zawodzi.Dziękujemy. ( usunięte przez administratora )

szakil

Firma na której się zawiodłem, osobiście nie polecam zmarłym należy się troszkę szacunku.

Koro

Ja korzystałem z usług Pana. (usunięte przez administratora) i osobiście nie polecam tej firmy, właściciel nie jest uczciwym człowiekiem

obecny pracownik

no ciekawe wpisy nie ma co, ja jestem obecnym pracownikiem i pracuje długi czas i nigdy nie pracował w tej firmie zaden marcin, zatem opinie są bezpodstawne, a ze swojego doświadczenia z wspólpracy mogę powiedzieć że wszystko jest w jak najlepszym pożądku wypłaty zawsze na czas i zawsze należyte kwoty, ani nie ma żadnych oszustw...

Zostaw opinię o Usługi Pogrzebowe Mirosław Kordowski - Maków Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Pogrzebowe Mirosław Kordowski