Opinie o Robert Jakubowski Zup w Oborniki Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Robert Jakubowski Zup. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Robert Jakubowski Zup o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Jakubowski Zup w Oborniki Śląskie

niezadowolony

ja rownież nie polecam tej firmy. Zero profesjonalizmu, ludzie obsługujący pogrzeb śmiechu warte, czuć od nich alkohol, nawet od kierowcy, bezczelni, śmiechy na pogrzebie, papieroski palą. Właściciel chamski i bezczelny, tylko kasę zgarnąć a jak coś pójdzie nie tak to potem czasu nie ma bo klientów obsluguje. Radzę trzymać się od nich z daleka i do obsługi wybrać inną konkurencyjną bardziej profesjonalną firmę w Trzebnicy (na dodatek tańszą) NIE POLECAM NIKOMU!!!

Zdecydowanie nie polecam In Memento Zakład Jakubowski - TRZEBNICA Dzisiaj mija tydzień od złożenia mojej telefonicznej skargi na Państwa usługi pogrzebowe. Dla przypomnienia obiecał Pan odzwonić, a jedyne co przyszło Panu do głowy, żeby przerwać moje zarzuty: cyt. „Sprawdzę to i odzwonię do Pani, bo teraz mam klienta”. Jak widać brak profesjonalizmu i solidności firmy „In Memento” Jakubowski, nie pozwoliły Panu na poszanowanie mojej osoby choć też byłam Waszym klientem i nie rozpatrzono moich uwag. Skoro żywych klientów się nie szanuje, to tym bardziej zmarli nie mają najmniejszych szans żądać innego traktowania, kiedy to Pańscy przypadkowi „pracownicy” nie mają godnego i sumiennego podejścia w trakcie wykonywania powierzonych usług pośmiertnych. Dla przypomnienia Szanowny Panie - nie można obiecywać swoim klientom, że wykonujecie wizaż pośmiertny, że spełnicie oczekiwania rodziny, aby zmarła która została Wam powierzona wyglądała naturalnie i spokojnie w trumnie, skoro zupełnie nie macie o tym bladego pojęcia. Zakpił Pan z nas i oszukał Pan w sposób dotkliwy! W dniu pogrzebu, kiedy cała rodzina jest pogrążona w smutku i żalu, wywołaliście w nas uczucia gniewu i złości na widok babci, która miała otwartą buzie, niechlujnie wymazane policzki i nos pomarańczowym pudrem, zupełnie nie pasujący do jej bladej cery. Można odpuścić ewentualnie brak ukrycia krwiaków na uchu lewym, które były następstwem zgonu, choć profesjonaliści zajęliby się zatuszowaniem tego miejsca, ale nigdy nie wybaczę Wam , że zrobiliście z naszej kochanej babci dziwną i okropną postać. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji? Chciałabym wymazać ten obraz z pamięci! Byłam w szoku i chcąc naprawić Wasz błąd zaczęłam w naiwności zamykać usta mojej zmarłej babci i wymazywać chusteczką ten Wasz beznadziejny wizaż pośmiertny, niestety bez efektu. Ciało zabraliście bezpośrednio ze szpitala po 2 godz. od zgonu i zaraz także dostaliście zgodę na organizacje pogrzebu to dlaczego np. nie podwiązaliście zmarłej szczęki, aby nie była otwarta w dniu pogrzebu, nie wspomnę już o zastosowaniu bardziej radykalnych technik, aby uniknąć tego typu sytuacji. Jestem przekonana, że Pana pracownicy to przypadkowi ludzie z ulicy, niemający zupełnego pojęcia o tanatokosmetologii, dlatego proponuje zafundować im szkolenie, aby Państwa slogany reklamowe i ustne zapewnienia miały pokrycie w realizacji i aby żaden zmarły nie został tak niegodnie potraktowany jak moja babcia, która sobie na to nie zasłużyła. Gdybym wiedziała, że taka sytuacja będzie miała miejsce nigdy nie wybrałabym Waszej firmy, bo nie jesteście partnerem godnym zaufania i polecenia. Zastosowanie działań korygujących jest niezbędne, bo macie dużą konkurencję, a złe i negatywne odczucia klientów szybko się roznoszą w otoczeniu. Nie pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Jakubowski Zup - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w Robert Jakubowski Zup?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Jakubowski Zup tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Jakubowski Zup?

Robert Jakubowski Zup
  • Marii Skłodowskiej-Curie 30