Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Euro-Plast Remigiusz Waldowski

Ciechocinek

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Euro-Plast Remigiusz Waldowski

kot

zarobki - 1000 netto plus?

KK

Na jakim poziome jest podstawa i czy realne sa premie do zrobienia, patrząc na regiony to sporo jazdy,

primo

właśnie zakończyłem prace po prawie dwóch latach.Ogólnie było OK-tylko...(zawsze jest jakieś ale:) Konkurencja w rynku ogromna, zadań i pracy fullll i do tego budżet wykręcony do granic możliwości. Polecam Wszystkim tym którzy lubią wyzwania i orkę w terenie :)

ciekawy

hej wojtas-rektutacja, jakie wiadomości? dostałeś tą pracę?

Wojtas-rekrutacja

Dziś byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Ogólnie miłe wrażenie ale widać, że właściciele dopiero układają "klocki". Zarobki spoko, choć region duży (1/4 kraju) ale jak to mówią: "bez pracy ni ma kołaczy :)" Zarząd i Dyrekcja bez zastrzeżeń. Czekam, mają dzwonić w przyszłym tyg.

KaRol1987

Ogólnie firma na starcie.dopiero zaczyna ich coś widać na rynku. Dyrektor ponoć wymagajacy ale idzie się dogadać.

firma porażka, dla doradcy marne zarobki ( trzy podstawy) a 1/4 Polski do obsługi lepiej siedzieć w bimsie za ladą...a i jeszcze [usunięte przez moderatora] nawiedzony dyrektorek, wzięty z konkurencyjnej firmy typ akwizytora

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Euro-Plast Remigiusz Waldowski - Ciechocinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Euro-Plast Remigiusz Waldowski