Firma Usługowo-Handlowa KNAP

Węgrów

Opinie o Firma Usługowo-Handlowa KNAP

knapsztyk

Zakład KASY Chronionej. W tej firmie chronieni są krewni znajomi kacyka królika.Na umowę o pracę oczywiście IN BLANCO przy orzeczeniu w stopniu umiarkowanym pracuje się po 216 i więcej godzin za minimalną krajową, nadgodziny płacą z wielkimi oporami , a i tylko tym co są w tzw "towarzystwie wzajemnej adoracji". ZFRON i PFRON oraz fundusz socjalny do kieszeni , a pracownik i tak cały ZUS po obu stronach musi wypracować. Ubezpieczać też im się nie chce, niech pracownik sam sobie opłaca. Wszelkie dodatki, socjał, refundacje - zapomnij, a jak się upomnisz to wielka obraza majestatu.

Knapik

Żenada! Nie płacą za nocki, brak umów a jak są to po miesiącu i karzą podpisywać in blanco, część kasy "pod stołem" by nie płacić podatków, warunki na obiektach tragiczne, kierownicy nie mają pojęcia o tym co robi. Odradzam zdecydowanie, lepiej unikać tej firmy. Wyzysk jednym słowem = W Y Z Y S K.

Zostaw opinię o Firma Usługowo-Handlowa KNAP - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo-Handlowa KNAP