Opinie o Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe w Konin

Czy firma Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mlody Nowy wpis

Czytam te wszystkie opinie i stwierdzam, że albo ktoś nie pracował w tej firmie i robi tylko złą opinie, albo został zwolniony za bycie nieodpowiedzialną osobą. Najdziwniejsze jest to, że osoby które pracują w tej firmie nie chcą się zwolnić. Więc skoro tak źle jest w tej firmie czemu nikt nie chcę odejść?

Jola Nowy wpis

A tam są awanse?

Janek

Czy są premie lub jakieś dodatki?

Pipi Nowy wpis
@Janek

Jak sam sobie zrobisz Ta firma to nieporozumienie

Czy po rozmowie w Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Czy Herkules Agencja Ochrony Halina Przybylska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Szpilka

Nie skaczesz jak wariat! Idziesz jako ochrona a za chwilę stoisz ze znakami na ulicach.

Remik

Od dawna nikt nie korzystał z możliwości dodania swojej opinii z jakiegoś powodu?

Pracuje w tej Firmie około 3 lat , jetem zadowolona wypłata na czas terminowość 100 procentowa. Szefostwo pełen profesjonalizm życzę każdemu takich Pracodawców. Odnośnie osoby która pisze powyżej J- polski się kłania i za pomówienia do sądu z Tobą..... Pacownik:)

Niki

Z miłą chęcią!.

to koszmar

Nic Najgorszego nie mogli mnie w życiu spotkać ale praca w tej firmie to koszmar nie myślałem że pracodawca może zachować się tak względem pracownika i to wykorzystać. Ja kategorycznie odradzam prace w tej firmie

@to koszmar

Koszmar To Ty!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - Konin

• Jak się pracuje w Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Przybylska Halina I.Agencja Ochrony Osób i Mienia Herkules Ii.Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Nowa 8 lok. 18
    62-500 Konin