Opinie o Czesław Szynalik Notariusz Kancelaria Notarialna w Mszana Dolna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Czesław Szynalik Notariusz Kancelaria Notarialna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Czesław Szynalik Notariusz Kancelaria Notarialna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czesław Szynalik Notariusz Kancelaria Notarialna w Mszana Dolna

Jak wygląda ścieżka kariery w Czesław Szynalik Notariusz Kancelaria Notarialna? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zawiedziony Nowy wpis

Nigdy więcej kontaktu z tym panem. Nigdy więcej …. Szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia. Żałuje, że wcześniej nie czytałem opinii o tym panu bo nigdy bym nie powierzył naszej sprawy rodzinnej tej osobie, cały czas relacjonowałem im postępy w sprawie i oni też są w szoku. Pierwszy raz spotkałem się z taką ignorancją i brakiem szacunku dla innego człowieka. Mój pierwszy kontakt telefoniczny i mailowy w sprawie spadku z panem potwierdzony mailami i bilingiem był w czerwcu 2021r gdzie uzyskałem informacje jakich dokumentów mi jeszcze brakuje do przeprowadzenia mojej sprawy. W miesiącu wrześniu odwiedziłem kancelarie dowożąc oryginały części dokumentów, które posiadałem i pomimo pandemii uważałem że najważniejszy jest kontakt osobisty w takich ważnych sprawach. Na spotkaniu omówiliśmy jeszcze raz szczegóły mojej sprawy a ja opowiedziałem mu na jakim etapie mam realizacje brakujących dokumentów (uprawomocnienie decyzji) do tego czasu czułem się spokojny bo wydawało mi się że rozmawiam z osobą kompetentną z doświadczeniem i jakże się myliłem a myliłem się bardzo… otóż gdy dostarczyłem w grudniu 2021r komplet dokumentów nagle pan oznajmił mi jak twierdził po konsultacji (to co on robił przez pół roku),że jednak musze jeszcze wykonać pewne sprostowania a przypominam, że cała sytuacja spadkowa był omawiana w szczegółach pół roku wcześniej (6 miesięcy) i jeżeli wiedziałbym o tym na samym początku to już temat byłby rozwiązany. Oczywiście rozpocząłem procedurę wyjaśniająca w Starostwie i KW ale to już dokładam sobie kolejne miesiące mając pełną dokumentacje wg. Ustaleń z terminami ważności do 3 miesięcy za które płaciłem ale to tego pana nie wzruszyło bo nie idzie to z jego kieszeni. I tutaj zaskoczenie na początku stycznia 2022r jednak ten pan oznajmia mi że będzie prowadził moją sprawę więc wróciłem do odciąganego przez tego pana temat jego kosztów notarialnych oczywiści nie uzyskałem odpowiedzi i zacząłem nalegać. I tutaj niespodzianka w połowie stycznia 2022r dostaję telefon od tego pana że jeszcze raz konsultował moją sprawę i nie będzie jej prowadził . Kurczę z kim on to ponownie konsultował przecież miał czas od czerwca 2021r to przecież jakaś parodia z jednym miernym aktorzyną w tle. Tak się złożyło że miałem kontakt z innymi notariuszami i nigdy nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu i arogancją. Nie zastanawiając się dalej zabrałem moje papiery i przeniosłem do innej Kancelarii oczywiście wyraziłem swoje zdanie … przy wyjściu, że tak tej sprawy nie zostawię, a pozostali członkowie rodziny doradzili mi aby napisać oficjalną skargę na tego notariusza co pewnie uczynnie. Przepraszam za może zbyt długi opis całej sytuacji ale mam nadzieje że pomoże Wam lepiej niż mnie wybrać właściwą kancelarie, a jest ich sporo na rynku i nie zróbcie takiego błędu jak ja bo w niektórych opiniach było jasno opisane jak ten pan postępuje Czytając motto tego pana umieszczone na jego stronie kancelarii: "Jako notariusz powierzone mi obowiązki wypełniam zgodnie z prawem i sumieniem, dochowując tajemnicy państwowej i zawodowej, w postępowaniu swym kieruję się zasadami godności, honoru i uczciwości." Zastanawiam się o którego to notariusza chodzi ? bo to na pewno nie ten pan u którego ja byłem i dołączam się do wniosku innych byłych nieszczęśliwych klientów „Pan ewidentnie powinien przejść na zasłużona emeryturę”.

Kamila Nowy wpis

Nie polecam. Uklady z urzednikami po to by placic za uslugi max sumy mimo ze sa nie raz mozliwosci obejscia przepisow na korzysc petenta. Stare uklady. Pan ewidentnie powinien przejsc na zasluzona emeryture

Kamila

Nie polecam. Pan (usunięte przez administratora) nie informuje o innych znizkowych mozliwosciach zalatwienis spraw. Ale to pewnie dlazego ze ma tak ustalone z organami urzedow zeby pobierac max wysokie oplaty co nie zawsze jest konieczne gdyz sa inne mozliwosci. Bylam u ww. Pana 2 razy mimo ze dostarczylam wymagane dokumety to i tak ciagle bylo czegos brak. Nigdy wiecej.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Czesław Szynalik Notariusz Kancelaria Notarialna - Mszana Dolna

Czesław Szynalik Notariusz Kancelaria Notarialna
  • Kolbego 17