Bisk Helena Bartosiewicz I Janusz Skup sp.j.

Adres: Julianowska 54, 05-500 Piaseczno

NIP: 1230006840 KRS: 0000098535

Bisk Helena Bartosiewicz I Janusz Skup sp.j.
2 2 8 5 1

Opinie o Bisk Helena Bartosiewicz I Janusz Skup sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

Natalia
 Opinia

Jak w tym momencie ocenilibyście sytuację wewnętrzną występującą w Bisk Helena Bartosiewicz I Janusz Skup? Dawno nikt z Was nie zamieścił żadnych nowinek z życia firmy, a warto, ze względu na cel tego forum aktualizować tego typu informacje. Czy zmieniło się może coś w kwestii warunków zatrudnienia?

były 1
 Opinia

Pracowałem krótko w BISKU w dziale importu 2008 r. , odszedłem na własne życzenie i to było dużym błędem.Niestety nie chcieli mnie z powrotem. Firma dobrze zarządzana, dobrze traktująca ludzi, godna polecenia. Oczywiście zawsze trafi się paru ludzi, z którymi ciężko wytrzymać, ale to nie przesłania dobrego wizerunku tej firmy- zdecydowanie polecam przyszłym pracownikom

Tak4Nie

nepotyk
@były 1 17.01.2013 14:36

Teraz to juz sie zmieniło...zarzadzenie fatalne, wspólnicy skłóceni, wielka niewiadoma co dalej, oszczednosci na pracownikach coraz wieksze, bez wchodzenia w tyłek daleko się nie zajdzie

Tak2Nie

neverever
@były 1 17.01.2013 14:36

Marku...nie żartuj z tym dobrym zarządzaniem....masz na mysli "zarzadaznie w przejsciu w jkuchni??" :-)))))))))))

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bisk Helena Bartosiewicz i Janusz Skup Sp.j.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Magazynier z Łubnej
 Opinia

Plusy: - kasa na czas - lekka praca - jedna zmiana pon - pt Minusy - nędzne stawki - podwyżki nędzne co 3-4 lata - brak socjalu (obowiązkowe ubezp. grupowe opłacane z własnej kieszeni) - pracują tu całe klany - kierownictwo niekompetętne - przymykanie oka na pijaństwo - małe szanse na awans - brak szkoleń i szans na podniesienie kwalifikacji - bez znajomości trudno o lepszą stawkę i awans - faworyzowanie donosicieli i kolegów - tworzenie sztucznych stanowisk i powoływanie coraz to innych zastępców kierownika i asystentów majace na celu zachowanie stanowisk dla emerytów i rencistów - bez nadgodzin ciężko o godną wypłatę zwłaszcz gdy trafi się tzw. krótki miesiąc (mało dni roboczych) Nie polecam...

Tak1Nie

tratata
@Magazynier z Łubnej 27.03.2017 09:31

Nie polecasz ale zanim odszedłeś to spory czas przepracowałeś - chyba nie było tak źle. Ubezpieczenie grupowe nigdy nie jest obowiązkowe..

były2
 Opinia

nie polecam- osoby z zew, bez znajomości nie mają tam szans

Tak6Nie

Zostaw opinię o Bisk Helena Bartosiewicz I Janusz Skup sp.j. - Piaseczno