Bisk Helena Bartosiewicz i Janusz Skup Sp.j.

Piaseczno

Opinie o Bisk Helena Bartosiewicz i Janusz Skup Sp.j.

Magazynier z Łubnej

Plusy: - kasa na czas - lekka praca - jedna zmiana pon - pt Minusy - nędzne stawki - podwyżki nędzne co 3-4 lata - brak socjalu (obowiązkowe ubezp. grupowe opłacane z własnej kieszeni) - pracują tu całe klany - kierownictwo niekompetętne - przymykanie oka na pijaństwo - małe szanse na awans - brak szkoleń i szans na podniesienie kwalifikacji - bez znajomości trudno o lepszą stawkę i awans - faworyzowanie donosicieli i kolegów - tworzenie sztucznych stanowisk i powoływanie coraz to innych zastępców kierownika i asystentów majace na celu zachowanie stanowisk dla emerytów i rencistów - bez nadgodzin ciężko o godną wypłatę zwłaszcz gdy trafi się tzw. krótki miesiąc (mało dni roboczych) Nie polecam...

tratata
@Magazynier z Łubnej 27.03.2017 09:31

Nie polecasz ale zanim odszedłeś to spory czas przepracowałeś - chyba nie było tak źle. Ubezpieczenie grupowe nigdy nie jest obowiązkowe..

były2

nie polecam- osoby z zew, bez znajomości nie mają tam szans

były 1

Pracowałem krótko w BISKU w dziale importu 2008 r. , odszedłem na własne życzenie i to było dużym błędem.Niestety nie chcieli mnie z powrotem. Firma dobrze zarządzana, dobrze traktująca ludzi, godna polecenia. Oczywiście zawsze trafi się paru ludzi, z którymi ciężko wytrzymać, ale to nie przesłania dobrego wizerunku tej firmy- zdecydowanie polecam przyszłym pracownikom

Zostaw opinię o Bisk Helena Bartosiewicz i Janusz Skup Sp.j. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bisk Helena Bartosiewicz i Janusz Skup Sp.j.