Opinie o Ewa Tomków Tomków Nieruchomości w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ewa Tomków Tomków Nieruchomości. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ewa Tomków Tomków Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Tomków Tomków Nieruchomości w Wrocław

@Guru Nowy wpis

Totalni fałszywi agenci. umieszczają fałszywe ogłoszenia nieruchomości. nie odpowiadaj, gdy się z nimi kontaktujesz. podnieś słuchawkę i rozłącz się. nie odpowiadaj na swoje wiadomości. bardzo nieprzyjazny i radzę nie marnować czasu na odpowiadanie na ich fałszywe reklamy

Arek Nowy wpis

Warto z tą firmą podjąć współpracę ?

Zigi Nowy wpis

Na prośbę bliskiej mi Osoby w sprawie pomocy znalezienia dla Niej lokum na czas pisania pracy inżynierskiej, poszukałem w internecie biura nieruchomości. Trafiłem na Ewę Tomków. Zostałem poważnie i miło potraktowany przez pracujące tam osoby. Dostałem parę propozycji zgodnych z rzeczowo ustalonymi oczekiwaniami. A kiedy wyjaśniłem że jestem osobą niepełnosprawna ruchowo miła Pani wzbogaciła ofertę ponadnormatywna galerią zdjęciową każdej lokalizacji. Zostałem poinformowany o dobrych i wymagających poprawek stronach każdego z lokali. Negocjacje były rzeczowe i szybkie. Droga e-mail podpisałem umowę. Kiedy bliska Osoba wprowadziła się do wybranego lokalu potwierdziła uczciwość oferty. Polecam to Biuro z uwagi na profesjonalizm i sprawność jego działania oraz szczególny stosunek do osób niepełnosprawnych i wymagających ludzkiej empatii. Brałem pod uwagę różne różne internetowe opinie na temat tego biura ale moje doświadczenia i praktyczne bezpośrednie kontakty z nim sugerują że negatywne opinie i emocje są raczej tworem hejterow wynajętym i opłacanych przez konkurencję. Ja z usług Biura Ewy Tomków jestem bardzo zadowolony !

Marian Nowy wpis

Korzystałem z pośrednictwa biura Tomków Nieruchomości Ewa Tomków parokrotnie w ciągu ostatniego roku. Zawsze byłem traktowany wyjątkowo kulturalnie i udzielano mi fachowych porad w zakresie niezbędnych dokumentów jakie wymagane są do przeprowadzenia transakcji. Panie bardzo skrupulatnie dokonywały analizy przygotowywanego projektu umowy notarialnej wielokrotnie wychodząc poza zakres działania pośrednika. Udzielały mi wyjątkowo rzetelnych informacji jak i ostrzegały przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Wykazywały się bardzo profesjonalnym podejściem do roli pośrednika .Atmosfera kontaktów byłą bardzo sympatyczna i miła. Jestem bardzo zadowolony e współpracy zamierzam ją kontynuować przy następnych transakcjach zakupu nieruchomości .Polecam korzystanie z tego biura

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ewa Tomków Tomków Nieruchomości odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Katarzyna

Pani Ewa pomogła mi sprzedać mieszkanie i kupić dom. Operacja była skomplikowana ponieważ trzeba było wyprostować wiele spraw związanych z własnością mieszkania. Pani Ewa osobiście pomogła mi załatwić wszystkie potrzebne dokumenty, skierowała do doradcy kredytowego i wytargowała, satysfakcjonującą mnie cenę domu, Polecam to biuro wszystkim, którzy chcą sprawnie i bezpiecznie przejść przez proces zmiany miejsca zamieszkania. Katarzyna

Dobra wycena domu. Dziękuje za szybką sprzedaż oraz znalezienie mieszkania we Wrocławiu, z którego jestem bardzo zadowolony. Specjalne podziękowania dla szefowej biura Pani Ewy.

Maria

Pełen profesjonalizm, szeroki wachlarz usług. Dziękuje za sprzedaż mieszkania. Gorąco polecam

Artur S.

Większość ofert w ogloszeniach ma podane zupełnie inne miejsce niz w rzeczywistości. Strata czasu na dzwonienie i przeglądanie ich ofert. Kiepski kontakt telefoniczny i mailowy. Zdecydowałem się na poważną agencję nieruchomości.

pokrzywdzony

ta oszustka ogłasza moje mieszkanie, chociaż jej zabraniam. unikajcie tej oszustki

Natalia
@pokrzywdzony

@pokrzywdzony Możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Firma chce sprzedać Twoje mieszkanie bez Twojej zgody? Skąd ma na nie namiar?

Działka

Pośrednik nie aktualizuje ofert , mimo obietnicy nie przesyła maili, brak zainteresowania klientem, nie polecam

Klient
@Działka

Potwierdzam, od tygodnia czekam na maila i cały czas cisza

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Tomków Tomków Nieruchomości - Wrocław

• Jak się pracuje w Ewa Tomków Tomków Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Tomków Tomków Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ewa Tomków Tomków Nieruchomości
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pabianicka 18 lok. 2
    53-339 Wrocław