Biuro Nieruchomości Castle S.C. Aleksandra Bornikowska Artur Schaefer

Poznań

Opinie o Biuro Nieruchomości Castle S.C. Aleksandra Bornikowska Artur Schaefer

Krysia

Waldku ,ale ty nawet nie spróbowałeś,żeby zagrać w Totolotka to trzeba skreślić kupon.Zeby zdobyć nowy zawód(tymbardziej jeśli nie pracowało się w sprzedaży )potrzeba czasu. Zawodówki dla fryzjerek trwały 3 lata, a Pośrednik to jest zawód ,który musi się znać na prawie,geodezji,budownictwie,handlu a nawet na psychologii.Będąc 3 razy w firmie nie da się tego nauczyć. Pozdrawiam K.

Waldek

I tak każdy działa na własny rachunek, jak to w branżach tego typu, mnie to nie odpowiada.Praca kojarzy mi się ze stabilizacją,stałymi godzinami ,stałymi obowiązkami i stałą pensją, a tutaj to jest totolotek.

Zostaw opinię o Biuro Nieruchomości Castle S.C. Aleksandra Bornikowska Artur Schaefer - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Nieruchomości Castle S.C. Aleksandra Bornikowska Artur Schaefer