Świat Nieruchomości Bracia Juszczak S.C.

Wrocław

Opinie o Świat Nieruchomości Bracia Juszczak S.C.

xdef

Absolutne nie! Oszuści, próbują sprzedać mieszkania bez żadnej dokumentacji i wyłudzić duże zaliczki, której w ogóle nie powinno być.

B.E.L.
@xdef 27.06.2016 13:26

Co za bzdury...od kiedy przy rzetelnej sprzedaży nieruchomości funkcjonuje słowo "zaliczka" i od kiedy w ogóle przy transakcjach zadatku nie ma? Proponuję pisząc szkodliwe opinie na temat pośredników dokształcić się choćby w minimalnym zakresie bo taki komentarz w żaden sposób nie wygląda tu wiarygodnie.

Ada

Odradzam! Nigdy wiecej nie skorzystam z ich usług. Fatalni agenci, niesłowni, liczą tylko na kasę.

były agent

Odradzam wszystkim pracę jako agent w biurze nieruchomości o nazwie Świat Nieruchomości Bracia Juszczak s.c. we Wrocławiu przy pl. Solnym - brak stałego wynagrodzenia (tylko bardzo niska prowizja) - brak szkoleń - współpraca tylko i wyłącznie na tzw. "umowie śmieciowej" - MEGA ROTACJA W FIRMIE!!!

Zostaw opinię o Świat Nieruchomości Bracia Juszczak S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świat Nieruchomości Bracia Juszczak S.C.