Mariza Kwiaciarnia Izabella Solanowska

Piotrków trybunalski

Opinie o Mariza Kwiaciarnia Izabella Solanowska

MARIKA B. S.

Czy jest szansa, że ktoś kto mnie oczernia w internecie odpowie za to? Czy mogę żądać odpowiedzialności kogoś, kto podał oczerniające mnie informacje w internecie? I nie chce ich usunąć? 3 odpowiedzi prawników Piotr Zawodny, Prawnik Nikt jeszcze nie zagłosował. Jeżeli pomówiono Pana o postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, wtedy można wnieść do sądu rejonowego wydziału karnego oskarżenie prywatne. Zagrożenie sankcją za to przestępstwo to grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Najprawdopodobniej skończyłoby się na grzywnie. Obok grzywny sąd może orzec od skazanego nawiązkę na Pana rzecz lub na cel społeczny. Nie można też wykluczyć warunkowego umorzenia postępowania, z jednoczesnym zobowiązaniem skazanego do przeproszenia Pana. A w ogóle sąd w takich sprawach, przed wydaniem wyroku, nakłania strony do pojednania. Jego efektem może być zawarcie ugody, w której np. oskarżony zobowiąże się do publicznego przeproszenia Pana (na stronie internetowej, gdzie doszło do pomówienia), usunięcia i odwołania swoich twierdzeń.

Beata Kuchta

Super obsluga ! Absolutnie nie zgadzam sie z jakimikolwiek negatywnymi komentarzami na temat Pani Izy... super kwiaciarka... sympatyczna i mila a co najwazniejsze naprawde ma duzy i piekny wybor kwiatow.. polecam jak najbardziej! :) Pozdrawiam

Zdzisława Zadumińska

Super! Polecam usługi Pani Izabelli.

Zostaw opinię o Mariza Kwiaciarnia Izabella Solanowska - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariza Kwiaciarnia Izabella Solanowska