Siódemka S.A.

Opinie o Siódemka S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ewa
 Opinia

Jakiś czas temu widziałam ofertę pracy, jako kurier w firmie Siódemka w Bydgoszczy, czy warto aplikować na tę ofertę? Jak rozliczany jest kurier w tej firmie, jest aktualnie wysoki poziom płacy u tego pracodawcy? Pakiet benefitów jest mocno rozbudowany? Zachęcam was do odpowiedzi, nowe komentarze w tym wątku będą bardzo pomocne dla wielu osób.

Opinia

Co myślicie na temat pracy w Siódemka S.A.? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

aa
 Opinia

Trochę o pracy zwykłego kuriera, nie podwykonawcy a kierowcy jezdzacego u kogos. Praca bez umowy za 1500-1700 zeta po 12 godzin dziennie często brak czasu zeby nawet coś zjeść, zwyczajowo od 5:30-6 az wszystko rozwieziesz i porobisz zbiory, musisz zdać paczki i przebic sie przez niewydolny magazyn, a pozniej sie rozliczyc z dokumentów, pieniędzy itp. jak idzie wszystko dobrze to jesteś o 18 wolny.

Okradany
 Opinia

Telefon służbowy do umawiania się z klientami - płać! Oklejenie prywatnego wozu ich reklamą - płać! Odzież kuriera - płać! Paliwo i naprawy - płać, milcz i ciesz się, że masz pracę.

jEBAC SIODEMKE
 Opinia

Moi drodzy jak chcecie dorobic sie garba i oddawac polowe pensji za jakies bzdury to ta firma jest dla was wymarzona! (usunięte przez administratora)oby jak najszybcie (usunięte przez administratora) z tamtad pozdrawiam kierownictwo!

Sao
 Opinia

Robię już w 7 miesiąc i mam dość tego (usunięte przez administratora)ech...

Opinia

Dawidzie, minęło już ponad pół roku jak masz zaszczyt pracować w tak wspaniałej firmie. Czy nada podtrzymujesz swoją opinię,że to FANTASTYCZNA firma ? Ciekawi mnie Twoje zdanie Pozdrawiam Agnes

Zostaw opinię o Siódemka S.A. - Bydgoszcz