Siódemka S.A.

Bydgoszcz

Opinie o Siódemka S.A.

aa

Trochę o pracy zwykłego kuriera, nie podwykonawcy a kierowcy jezdzacego u kogos. Praca bez umowy za 1500-1700 zeta po 12 godzin dziennie często brak czasu zeby nawet coś zjeść, zwyczajowo od 5:30-6 az wszystko rozwieziesz i porobisz zbiory, musisz zdać paczki i przebic sie przez niewydolny magazyn, a pozniej sie rozliczyc z dokumentów, pieniędzy itp. jak idzie wszystko dobrze to jesteś o 18 wolny.

Okradany

Telefon służbowy do umawiania się z klientami - płać! Oklejenie prywatnego wozu ich reklamą - płać! Odzież kuriera - płać! Paliwo i naprawy - płać, milcz i ciesz się, że masz pracę.

jEBAC SIODEMKE

Moi drodzy jak chcecie dorobic sie garba i oddawac polowe pensji za jakies bzdury to ta firma jest dla was wymarzona! (usunięte przez administratora)oby jak najszybcie (usunięte przez administratora) z tamtad pozdrawiam kierownictwo!

Sao

Robię już w 7 miesiąc i mam dość tego (usunięte przez administratora)ech...

Dawidzie, minęło już ponad pół roku jak masz zaszczyt pracować w tak wspaniałej firmie. Czy nada podtrzymujesz swoją opinię,że to FANTASTYCZNA firma ? Ciekawi mnie Twoje zdanie Pozdrawiam Agnes

Zostaw opinię o Siódemka S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siódemka S.A.