Lu man

Łódź

Opinie o Lu man

Alicja

Na stronie internetowej Lu mana nie ma żadnej zakładki z informacjami o ofertach pracy. Znajduję się jednak formularz kontaktowy - czy warto za jego pośrednictwem wysłać swoje zgłoszenie? Można znaleźć wiele innych informacji o historii firmy. Myślę, że wiele osób aktualnie chce wspierać polskie firmy i może też w związku z tym zachęcone pracą w Lu manie.

Alicja

A jakie benefity oferuje Lu man?

Wojtek

No jak zarobki zaczynają się od 3000 to ja nie mam pytań, bo dla mnie to jest dobry i naprawdę fajny pieniądz, zastanawiam się tylko, bo nie widzę w ogóle ogłoszeń w tym momencie, czy jest szansa na przyjęcie się tam w jakikolwiek sposób w ciągu miesiąca?

dziany

praca kasjerki, pomimo swojej nazwy, nie polega jedynie na siedzeniu na kasie. Do takiej pracy, możesz śmaiło aplikować do hipermarketów. Tam będziesz się zajmował praktycznie tylko tym. Tutaj jest praca z odzieżą skórzaną, a więc czasem coś trzeba dźwignąć, a takie skóry, nie oszukujmy się, do najlżejszych nie należą.

LASECZKA

Now wiesz właśnie ogłosił konkurs na miss sklepów LUMAN. No wiesz "dba" o nasz wizerunek. Zapewnia nam 12 godzinny areobik między regałami

Agnes

Najniższa krajowa poszła w górę a szef bękot podał wypłatę 1100 zamiast 1182 reszta niby w premii okrada własnych pracowników. I jeszcze przez tel słyszę że tak dużo zarabiamy , żenada . Myśli że ludzie charytatywnie będą pracować , żeby szef mógł sobie na wakcję zbierać . Mało tego że robi się dla niego lewiznę i wpłaca się na pieniądze na prywatne konto to jeszcze nie potrafi szanować pracowników którzy u niego pracują . Może trzeba gdzieś w końcu z tym iść .

ania

dziewczyny dajcie mu ju z spokój, zajmijmy się pracą, facet jest taki a nie inny i nie zmienimy go . A praca nie jest taka zła, nie dzwigamy skrzybek, czy mięsa. Do bełkotu można się przyzwyczaić, a pamiętajmy , że nikt nas tu na sile nie trzyma. Nie podlizuję się , ale taka jest prawda.

nowa

gonia - 2013-01-08 20:53:13 jak jesteś z Łodzi to bełkot Ci ę wywali, uważaj co piszeszza taką kasę to mi wisi, te 1100 to dostan ę wsz ędzie, a nię będ ę słucjhałą bełkotu, nie wiem jak może ciągle wpiepszać te kluski, gęba mu sięm zapycha i ma problem

gonia

jak jesteś z Łodzi to bełkot Ci ę wywali, uważaj co piszesz

nowa

(usunięte przez moderatora) to cudowny facet, mądry , przystojny, wykształcony.Idealny człowiek, nie wiem dlaczego się go czepiacie. Dobra koniec tego, to (usunięte przez moderatora) jakich mało. Rządzić to trzeba umieć, do nas ma blisko, to jak wpada to chce się wymiotować. (usunięte przez moderatora)

ZAKUPOHOLICZKA

W dniu wczorajszym byłam na zakupach i zajrzałam do Waszego salonu z myślą o zakupie kurtki na wiosnę. Z przykrością muszę stwierdzić, że niczego godnego uwagi nie dostrzegłam. Jedynie co mogę polecić moim zamożnym znajomym to tylko panią sprzedającą, była bardzo przekonująca i mocno zaangażowana w obsługę sprzedaży. Dowiadując się na tym forum jakie panie otrzymują wynagrodzenie, aż ZDZIWIENIE bierze co jeszcze je tam zatrzymuje ??? Wygląda na to, iż bardzo lubią to co robią. Postaram się o to , by inni sklepikarze podkupywali panie z LU-MAN do swoich firm !!!

ARYSTOKRACJA

Zapomnieliście o NAJważniejszym, że (usunięte przez moderatora) jak coś gada to za diabła nie idzie go zrozumieć. (usunięte przez moderatora) No i w ogóle pląta się i zdania prostego nie potrafi sklecić. SAM NIE WIE CZEGO CHCE I O CO MU CHODZI !!!

a jeszcze jedno!jak by byla wporzadku do sprzedawczyn ,to by teraz po niej tak nie jechali........nie lansuj sie tak na projektantke,My teraz cie wylansujemy w internecie-hehena tym portalu

prawda o negatywach niestety!!!

Zgadzam się z przedmówczynią!!! - prawda, że pracownika w tej Firmie się nie szanuje!!! wogóle dziwna polityka - zmieniać ludzi jak rękawiczki! - zostawiają tylko tych , którzy razem (usunięte przez moderatora)dobrze konspirują i mataczą tylko, że z tego kasy dla firmy nie będzie - porażka.....Proponuję kanapy też wywieść ze wszystkich salonów - będzie ok! Przez p.Olę bliski już upadek firmy - gratuluję wyboru takiego pracownika w Firmie ....

anonimowa

Do negatywów nalezy dodac ze pensje sobie trzeba uzbierac :(

wwwrrrrrrrrr

Bardzo inteligetna osoba,troche bardziej inteligetna od małpy ;)

zawiedziona

pani projektantko-stylistko-menadżerko (usunięte przez moderatora) -więcej współpracy i zaangażowania w swoją pracę,ściemniać to każdy potrafi,lecz nie zawsze wypada !! Została pani rozkminiona!! Przy szefostwie dobrze gra (robi ze sprzedawców tłuków),ale jak tylko znikają z horyzontu to rozmowa jest zupełnie inna.Od razu sprzedawczynie są super kumpelkami.Każy chyba wie, co mam na myśli.....Ciekawe, kiedy w firmie odkryją jej prawdziwe oblicze?Bo narazie chyba panuje tam kurza ślepota;)hahah

Zostaw opinię o Lu man - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lu man