lu-man

Łódź

Opinie o lu-man

fhf

Byłam w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej.Cała rozmowa przebiegła dosyć nie komfortowo dla mnie.Podczas rozmowy ,wywnioskowalam ,iz oczekiwania od pracownika są bardzo duże,ale zeby za takie wymogi dobrze płacili ....;(Pani rekrutujaca bardzo sie przygladala,nawet aż za bardzo,przez moment pomyslalam ze ...hmmm.Zaproszono mnie na dzien próbny,ale sama zrezygnowałam po 5 godzinach stania na sklepie..dla mnie porażka.Po kilku dniach znalazłam prace w innym miejscu,w normalnym sklepiku i za całkiem fajną kasę.

kasia

wynagrodzenie marne i wypłacane nie na czas, szefostwo nieodpowiedzialne, ogolnie cała firma to jedno wielkie nieporozumienie!! Nie polecam nikomu!!

Zostaw opinię o lu-man - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lu-man