Opinie o Sklep Meblowy Gama Łuczyk Paweł w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sklep Meblowy Gama Łuczyk Paweł. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sklep Meblowy Gama Łuczyk Paweł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Meblowy Gama Łuczyk Paweł w Warszawa

Szukam ofert do firmy i patrze ze mi pokazuje tu jakąś z 2019, magazynier. Stawka od 2850 zł wtedy była. Teraz po latach ile Wam płacą ? Dajcie znać i najlepiej tak orientacyjnie bym chciał wiedzieć, jak na początek i ew później czy coś rośnie, bo mam mało doświadczenia.

Natalia Nowy wpis

Z ręką na sercu moge śmiało polecić firmę. Skorzystałam z płatnej usługi projektanta kuchni w zamian otrzymałam pomoc na wysokim poziomie, odpowiedzi na moje wszystkie pytania i wizualizacje w (usunięte przez administratora) Po wszystkim zdecydowałam sie na zakup mebli kuchennych Campari, które dojechały do mnie szybciej niż przewidywano. Moim zdaniem kontakt z klientem, jak i dostawa 10/10. Finalnie nie załuje współpracy i na pewno nie raz jeszcze będę robic tutaj zakupy. :)

Karol

Moje zamówienie na mebelki dostarczyli w terminie i nie było z nim żadnych problemów a co najważniejsze zmontowali wszystko na miejscu i nie musiałem sam tego robić tygodniami :)

Wioleta Nowy wpis
@Karol

Hej, a kiedy to było? Internet mówi, że firma jest tymczasowo zamknięta :(

Karol Nowy wpis
@Wioleta

Ja mówię o Sklepie Meblowym GAMA w Sławie tu jest do niego link https://www.gama-sklep.com.pl/

@ np.

Od czasu dostarczenia kuchni zaczęły się problemy. reklamowalam szafkę która miała być zmodyfikowana a nie była. Ciągle wykręty że oni dobrze dostarczyli że wina leży po mojej stronie. Bo nie powiedziałam im że szafka nachodzi na okno kuchenne. Korona wieńcząca nie ta co zamówiłam. Reklamacja frontu z szuflady kolor szałwiowy. To otrzymałam biały. Jeszcze pan stwierdził czy napewno odpakowałam. Nie polecam odradzam. Robią takie błędy w zamówieniu i trudno się dogadać co do reklamacji. Szkoda nerwów i czasu z taką firmą wchodzić w układy

Dorota
@@ np.

Dostałaś w końcu odpowiednie fronty czy sobie odpuściłaś dalsze reklamacje? Tak w ogóle to nie mają kogoś kto jest odpowiedzialny za reklamacje, czy trzeba bezpośrednio się kontaktować z wykonawcą?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sklep Meblowy Gama Łuczyk Paweł. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Klientka Ewa

Skuszona cena i pozytywnymi opiniami na Ceneo zakupiliśmy mebelki w Gamma meble niestety wybór był klapą na całej linii. O ile nie mam zastrzeżeń co do szybkości skompletowanego zamówienia( jakiś tydzień) to od transportu meble po ciężkich 3 dniach w końcu do nas dojechały w pierwszym dniu zespół się samochód w drugim miały być na 100% ale pominęli nasze zamówienie bo za duże...w trzecim w stresie i z językiem na brodzie w końcu się udało ( obydwoje z mężem pracujemy). Z radością złożyliśmy mebelki w 2 dni ale oczywiście na tym nie mogło się skończyć okazało się że bez reklamacji się nie obejdzie. W tej chwili czekamy na reklamacje z informacji jaką otrzymałam trwa od 2 do 4 tygodni po kontakcie z mojej strony okazało sie że jednak może to trwać dłużej niż 4 tygodnie. Ręce mi opadają za każdym razem jak słyszę że ktoś jest winni tylko nie oni bo ktoś nie spakował,a to kolega na urlopie, a bo to zewnętrzna firma produkcyjna. Uważam że powinni zająć się klientem który wydaje u nich pieniądze. Meble w montażu ładne jak za tą cenę kontakt przyzwoity ale niestety na tym się kończy. Pozdrawiam

Halina
@Klientka Ewa

To co z tymi meblami nie tak było?

Bogdan
@Halina

Ludzie co za durny komentarz pewnie się nie zgadzały części...jak reklamacja

Kupiłem u nich meble łazienkowe. Zdjęcia były piękne, meble to zwykłe deski sosnowe pomalowane na biało. Dramat. Ja bym to wyrzucił ale żonie szkoda więc narazie straszą w łazience. Ludzi nie kupujcie u tych cwaniaków. Może wstrzymałbym się od opinii ale po 2 miesiącach dostałem maila od gamameble abym zostawił opinię i o dziwo po kliknięciu w zakładkę OPINIE ukazuje szię informacja iż strona niedostępna. Jest druga opcja - zostaw sugestię (usunięte przez administratora) NAJ GOŻEJ WYDANE 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH !!!!!!!!!! SZCZERZE NIE POLECAM

Levi

Jak dla mnie dramat zamówienie złożyłem tydzień temu. Maja klientów gdzieś obiecują ze oddzwonia albo odpiszą i cisza. Czterokrotnie się upominałem o kontakt gdzie powinno to być w ich interesie. Nie polecam !

Irena
@Levi

Tzn co jest nie tak, bo nie rozumiem? Tydzień to mało jak na meblowy, często trzeba czekać dłużej przecież.

Alexadra

Nigdy wiecej Gama! Z zamowieniana na kuchnie za 19.381zl zostalo po 2 miesiacach pracy z Pania Magda Terlecka na koniec tylko moje nazwisko i imie i nieprzyjemne wspomnienia. Do chwili zaplacenia zaliczki bylo wszystko w porzadku. Po zaplaceniu zaczely sie problemy i podbijanie cen. Pani Magda mowila ze cytuje:"Jak też już prześlę poprawione zamówienie do producenta to nie przyjmą żadnych zmian." niestety to jest uniteralne, Gama moze robic co chce. Jak tylko wplacilam pieniadze dostalam maila ze kosze kargo jakie zamowilam cytat"Niestety... nie jest już dostępny." jest inny ale musze doplacic do zamowienia 1520 zl! Jakie dane techniczne mial ten stary slupek to chyba jest tajemnica bo pomimo licznych prozb o informacje, technicznej informacji nie dostalam. Slupek SPACE TOWER kosztuje u Gamy 3150 zł. u mojego producenta place 1280zl. Jeden m2 formatki kosztowal nagle zamiast 400zl az 3000zl /m2 u innego producenta place 210zl., cena za 1 zawias u Gamy 155zl/szt. ja kupilam gdzies indziej taki sam za 12,50zl/szt. Slupek z polkami, drzwiczkami, kolkami i zawiasami kosztuje u Gamy 907 zl u Pani Magdy cytat "Sam korpus kosztuje 1000 zł – 10 %, czyli za korpus byłoby 900 zł." Ja go kupilam za 500 zl., Nawet jak napisalam ze bede cytat "GLOSNO protestowac....ze formatka u Gamy ma kosztowac 3000zl/m2 a zawias 155zl/sztuke", Pani Magda cen nie zmienila ani nie wytlumaczyla dlaczego Gama ma nagle tak wygorowane ceny. Im bardziej P. Magda ceny podwyzszala tym wiecej produktow wyjmowalam z zamowienia. Gesia nie jestem wiec oskubac sie nie dam. Komunikacja z Gama byla katastrofalna. Pani Magda nie umie sobie wyobrazic jak wyglada slupek 120cm z 2 drzwiczkami (musialam jej wyslac rysunek). Na zapytanie cytuje "...czy jest mozliwosc zeby zamiast 2 slupki o szerokosci 60cm. zrobic jeden duzy o szerokosci 120cm. z dwoma drzwiami." dostalam odpowiedz "...producent nie wykona jedneg dużego frontu. Jest on za duży i będzie się z biegiem czasu wyginać, dlatego są fronty dzielone." Kilka razy mialam wrazenie ze Pani Magda nie slucha co do niej mowie. Dopiero jak wolalam do telefonu "Pani Magdo! Pani Magdo??? Pani Magdo!!! Slyszy mnie Pani??? Jest Pani jeszcze przy telefonie??? Hallo!!! Hallo!!! Pani Magdo!!!!!" przychodzila odpowiedz "Nie wiem co powiedziec. No to co robimy teraz?" 20.03 prosilam zeby zamowienie cyt. "przekazac do producenta". Pomimo licznych prozb i rozmow telefonicznych- zamowienia do producenta nie dala za to 02.07 dostalam maila o tresci cytuje "... po konsultacji z moimi kolegami oraz z naszym szefem, chciałabym Panią prosić o anulowanie tego zamówienie. .... obawiam się ,że niestety ten producent( ani żaden inny z naszej oferty ) nie spełni Pani oczekiwań pod względem jakości oraz wykonania". Pani Magda jest zlym jasnowidzem bo nigdy z nia nie rozmawialam na temat jakosci produktow. Moje wymagania dotyczace jakosci sa jasne. Chce dostac produkt z tej serji jaka zamowilam za ustalona cene, kompletne, o wymiarach z osprzetem i w kolorze jakie zamowilam bez uszkodzen w ustalonym terminie. Mysle ze lepiej byloby chyba spytac producenta czy umie wykonac produkt a nie kolegow i szefa. Jezeli producent nie umie robic mebli, ktore spelniaja powyzej podane wymagania, to dlaczego je sprzedaje? Dlaczego przez 2 miesiace prowadzilismy te wszystkie rozmowy? Od kiedy szef i koledzy od Pani Magdy wiedza ze producenci od Gamy, mebli robic nie umieja? Dlaczego nie zostalam o tym wczesniej poinformowana? Pani Magda do dzis nie byla w stanie podac mi terminu dostawy. 01.07 powiedziala mi ze "producenci przesuwaja terminy dostawy wiec termin dostawy dowiem sie jak meble beda gotowe do odbiorki u Gamy". W zamowieniu pisze 10-12 tygodni od wplacenia zaliczki tzn. dostawa miala byc za 2-4 tygodni ale Gama uwaza ze zobowiazania dotycza tylko klintow. Gama moze robic co chce. Pomimo licznych prozb, do dzisiaj nie dostalam odpowiedzi na wiele pytan np. jake sa dane techniczne tego starego cargo, jaki jest RAL Numer korpusow, ile zawiasow potzebuje na slupek,.... . Na pytanie cyt."prosze o RAL NCS czy tez ICA numery do..." dostalam odpowiedz "Co do kwestii korpusów, to niestety producent nie udzieli informacji, gdzie zaopatrują się w płytę."Zamowienie u Gamy anulowalam. Kuchnie zamowilam w koncu u innego producenta. U Pani Magdy kosztowala ta kuchnia 19.381zl ja kupilam u innego producenta lepsza ladniejsza i tansza (mam 1 dodatkowy slupek, 4 nadstawki nad slupki, 4 piekne chromowane Reis cargo, wiecej szuflad, 10 dodatkowych formatek, szafki wiszace ze szklem...) za 13.649zl. Dziekuje Pani Magdo. Zmusila mnie Pani do pracy ale bylo warto. Dzieki Pani moja kuchnia jest ladniejsza i tansza. Mam duzy dom o powierzchi 400m2 do umeblowania chcialam go umeblowac z Gama ale zostalam zmuszona do szukania innego partnera, znalazlam go i jestem z wspolpracy z nim bardzo zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Meblowy Gama Łuczyk Paweł - Warszawa

Sklep Meblowy Gama Łuczyk Paweł
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Henryka Pobożnego 4B
    67-410 Warszawa