Bar Gościniec Ireneusz Adamczyk

Zduńska Wola

Bar Gościniec Ireneusz Adamczyk

Opinie o Bar Gościniec Ireneusz Adamczyk

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Gościniec Bar? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Beata i Mariusz

Wszystko co powyżej napisano to oszczerstwa. Byłam tam na kilku imprezach i jedzenie jest przepyszne i wynoszone gorące. Obsługa miła i sympatyczna z tego co zauważyłam nie mogliby wynosić napojów i alkoholu, ponieważ nie maja do tego dostępu. Dekoracja stołów i sali jest śliczna. Sądze że jest to złośliwość i zazdrość ludzi , którzy tak piszą.

Kamil i Iza

Dokładnie tak jak wyżej wszystko się zgadza to co zostało opisane mieliśmy tam wesele i była tragedia a o tym że obsługa kradnie alkohol ciasta gdy właścicielowi powiedzieliśmy to wzruszył ramionami. Nawet wrogom nie polecam.

ojciec

Oprucz ceny innych plusów brak. Zaczynamy od minusów: Mało smaczne jedzenie Jedzenie zimne. Powitanie chlebem i solą zaskoczyło ich że przyjechaliśmy o ustalonej godzinie. brudne i porwane obrusy. Brudna sala. Stado much na jedzeniu. Kuchnia sama brała sobie alkohol i napoje. Jedzenie i kwiaty szykowane już w czwartek. Klimatyzacja wyłączona a zapłacono za włączenie. Plusy tylko cena i ładny ogród. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Bar Gościniec Ireneusz Adamczyk - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Gościniec Ireneusz Adamczyk