Opinie o Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec w Brzeziny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec w Brzeziny

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec w miejscowości Brzeziny? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

@Administrator

Przestrzegam, to jest fatalne środowisko pracy, Pan Czerwiec nie chcę wydać hotelu po zapłacie, a na domiar złego korzysta z bandytów. Wczoraj Pan Czerwiec przy pomocy bandytów powykręcał ręce moim rodzicom, którzy mają po 77 lat. Proszę mieć świadomość co to jest za człowiek. W hotelu za który zapłaciłem, Pan Czerwiec zaprasza pijanych bandytów i biję ludzi. Proszę być naprawdę ostrożnym!

@Jan

Pierwszy raz miałem tak przykre i przerażające doświadczenia, sprawa jest już odpowiednio zgłoszona, ale proszę mi wierzyć, że nie jem od miesiąca, a ostatnie dni w ogóle nie śpię. Pisze z przestrogą.

Inne

Przed Chwilą Pan Czerwiec przy pomocy bandytów powykręcał ręce moim rodzicom, którzy mają po 77 lat. Proszę mieć świadomość co to jest za człowiek. W hotelu za który zapłaciłem, Pan Czerwiec zaprasza pijanych bandytów i biję ludzi. Proszę być naprawdę ostrożnym!

Inne

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec - Brzeziny

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie