Opinie o Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec w Brzeziny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec w Brzeziny

Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec w miejscowości Brzeziny? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Jan Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Przestrzegam, to jest fatalne środowisko pracy, Pan Czerwiec nie chcę wydać hotelu po zapłacie, a na domiar złego korzysta z bandytów. Wczoraj Pan Czerwiec przy pomocy bandytów powykręcał ręce moim rodzicom, którzy mają po 77 lat. Proszę mieć świadomość co to jest za człowiek. W hotelu za który zapłaciłem, Pan Czerwiec zaprasza pijanych bandytów i biję ludzi. Proszę być naprawdę ostrożnym!

Jan Nowy wpis
Pracownik
@Jan

Pierwszy raz miałem tak przykre i przerażające doświadczenia, sprawa jest już odpowiednio zgłoszona, ale proszę mi wierzyć, że nie jem od miesiąca, a ostatnie dni w ogóle nie śpię. Pisze z przestrogą.

Jan Nowy wpis
Inne

Przed Chwilą Pan Czerwiec przy pomocy bandytów powykręcał ręce moim rodzicom, którzy mają po 77 lat. Proszę mieć świadomość co to jest za człowiek. W hotelu za który zapłaciłem, Pan Czerwiec zaprasza pijanych bandytów i biję ludzi. Proszę być naprawdę ostrożnym!

Jan Nowy wpis
Inne

Pan Czerwiec przy pomocy bandytów powykręcał ręce moim rodzicom, którzy mają po 77 lat. Proszę mieć świadomość co to jest za człowiek. W hotelu za który zapłaciłem, Pan Czerwiec zaprasza pijanych bandytów i biję ludzi. Proszę być naprawdę ostrożnym!

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec - Brzeziny

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Wojska Polskiego 69
    95-060 Brzeziny
  • NIP: 8331065687 REGON: 100041250
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Pphu Leśny Dworek Agnieszka Czerwiec
Przejdź do nowych opinii