Adres: Matejki 5, 22-500 Hrubieszów

NIP: 9191002628 REGON: 950226409

Opinie o Mirosław Pastuszak Handel Artykułami Przemysłowymi Usługi Instalatorstwa Sanitarnego Co I Gaz

Znasz dobrze szefa firmy Pastuszak Mirosław Usługi Instalatorstwa Sanitarnego i wiesz jakie ma oczekiwania wobec pracowników? Pomóż innym i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Mirosław Pastuszak Handel Artykułami Przemysłowymi Usługi Instalatorstwa Sanitarnego Co I Gaz - Hrubieszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirosław Pastuszak Handel Artykułami Przemysłowymi Usługi Instalatorstwa Sanitarnego Co I Gaz