Pensjonat Pies i Kot Hotel Dla Zwierząt

Budy-Grzybek

Opinie o Pensjonat Pies i Kot Hotel Dla Zwierząt

ponury kundel ...

Jaki pensjonat !!!!!, kto pozwolił nazywać tak ten syf i smród wszechobecny !!!!!!!! To odosobnione i nikomu niedostępne, ponure miejsce. Tam nie można wejść, jak do normalnego choćby schroniska. Bak jakiegokolwiek oznaczenia czy tablicy, chyba po to by nikt niepożądany nie pojawił się tam. Żal tylko tych skowyczących, często w nieludzki sposób zwierząt, które tam przebywają. ...............

ja

Popieram mają małe boksy, psy są stłoczone śmierdzące i zaniedbane. Nie wiem jak można pracować ze zwierzętami nie mając na ten temat zielonego pojęcia. Proponuję, pojechać tam bez zapowiedzi, ciekawe co wtedy?

Właścicielka pensjonatu nie miła i arogancka nigdy bym nie oddał tam własnego psa. Po tym w jakim stanie sa psy które u nich przebywaja to stanowczo nie polecam. A to co wypisuja na stronie o spacerach czy kompaniu w stawiku to by sie nie oszmieszali.

Zostaw opinię o Pensjonat Pies i Kot Hotel Dla Zwierząt - Budy-Grzybek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Pies i Kot Hotel Dla Zwierząt