R&G Plus Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o R&G Plus Sp. z o.o.

wążżż

Pobierania opłat za przejazdy w transporcie publicznym - jak tu widzisz dobrą atmosferę?

chłodnym okiem

Ludzie w przeważającej większości super. Płace poniżająco niskie, kto tylko przyjdzie na rozmowę kwalifikacyjną i usłyszy proponowaną stawkę więcej się tam nie pojawia. Atmosfera różna, raz napięta, a innym razem luźna. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu i zdrowia na ten kołchoz.

xxx

super atmosfera , dobre place , dobrzy ludzie

tolllld

Oni udaja ze placa ja udaje ze pracuje, a do tego dyrektor i kierownik co porownuja pracownika do malpy i to wszystko za 1200. Cyrk

Zostaw opinię o R&G Plus Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R&G Plus Sp. z o.o.