Rafaella Salon Fryzjerski Rafał Mucha

Kaźmierz

Opinie o Rafaella Salon Fryzjerski Rafał Mucha

szar

Farba schodzi po miesiącu Cena kosmiczna Fryzjer znudzony tymi samymi klientami Ścina włosy jak każdy inny fryzjer Zawsze mam ścięte tak samo nic nie proponuje nowego Faktycznie to chyba fryzjer męski a nie damski Nie polecam Nie wiem dlaczego ludzie są tacy naiwni i tam idą

lala

porażka, nie polecam!

Kamelia

Strzyżenie w miarę ok, ale farbowanie lepiej mi wyszło samej, nawet nie pokazano mi palety i jaki kolor mam uzyskać - zaufałam Pani fryzjerce. Cena za usługę kosmiczna. Chyba "fachowiec" ma dość swoich stałych klientów i nie zależy mu na nowych :/. Na pewno już tam nie wrócę.

kOngOkOngO

SŁABOOOOO!!!!!! DROGO!!!!!!

Kaja

Profesjonalnie,sprawnie,miło.Polecam!

Zostaw opinię o Rafaella Salon Fryzjerski Rafał Mucha - Kaźmierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafaella Salon Fryzjerski Rafał Mucha