Jola Salon Fryzjerski Jolanta Łuczak

Łomianki

Opinie o Jola Salon Fryzjerski Jolanta Łuczak

mara

Pierwsze dwie koloryzacje w życiu kompletnie mi zepsuły- wydałam 300 zł żeby wyglądać tak samo, mimo że dokładnie mówiłam co chcę, pokazywałam nawet zdjęcia- ale fryzjerki nie słuchają, one chcą jak najszybciej skończyć i dostać kasę

mirek

Salon z doświadczeniem . Polecam tylko ten salon zona szukała ratunku po innym fryzjerze(styliście ) tam uratowali jej włosy . Mistrzynie męskie tez robią dobra robotę. Polecam polecam

Kami

Bardzo polecam ten salon. Swietne fryzjerki meski i damskie szczegolnie p Kasia. Fachowa obsluga

annav

Nie polecam p Iwony niszczy jedzie na opini a odwal a fuszerke

Zostaw opinię o Jola Salon Fryzjerski Jolanta Łuczak - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jola Salon Fryzjerski Jolanta Łuczak