Opinie o Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert w Łódź

Jeszcze jedna dość ważna uwaga w Salonie u Hirka nie ma cennika , ceny są ustalane wg humoru . Żadnych widełek cenowych ani zakresu przez telefon na zadane pytanie o cenę cięcia podał niższa cenę niż zapłacićiam .nigdy więcej tam nie wrócę i naprawdę radzę zastanowić się przed pójściem tam .

Klientka Nowy wpis

Tez zgadzam się z tym wpisem . Człowiek czuje się skrępowany jak nie wie ile i za co płaci .

Rozczarowana Nowy wpis

Byłam w salonie u Slawka i niestety na wielkich obietnicach się skończyło o pięknym zimnym blondzie . Zapłaciłam ponad 500 zł !!!! Cena kosmos za farbowanie takie jak w podrzędnym salonie za 100 zł . Cięcie niestety powycinane nie równo . Rozczarowania mojego nie ukrywałam , bez skrupułów Slawek wycenił swoją usługę nie spełniając swoich obietnic a moich oczekiwań . Nie polecam ,!!!

Maria Nowy wpis

Myślę że Hirek ma już obsesje pt. cięcia włosów do żywego ostatnio we wtorek byłam na podcięciu włosów i mam tragedię na głowie . Wyglądam jak po chemioterapii tragedia głowie nie wiem jak ja sobie z tym poradzę pierwszy raz w życiu ktoś mi coś takiego zrobił myślę że czas na emeryturę tego pana . Miałam mieć Fryzury pt. Gawrosz a mam fryzurę pt. ROZPACZ

admin

Twoja wiedza to drogowskaz na drodze kariery wielu ludzi. Opowiedz o firmie Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert na naszym forum.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Zostaw merytoryczną opinię o Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert - Łódź

Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert

Hirek Coiffure Salon Fryzjerski Hieronim Workert