Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek

Wołów

Opinie o Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek

Klient

ja tam wam powiem, że jestem klientem od jakiegoś czasu i Pani Beata jest bardzo miła, atrakcyjna, zadbana. Myślę, że niedługo się z nią umuwie.

Andrzej

Same negatywne opinie na temat tego zakładu. Przyznam racje że od tej pani odchodzą wszyscy pracownicy i praktykanci bo ich nie szanuje i wyzyskuje. Po takich opiniach dziwie sie ze ktos tam jeszcze chodzi. Bylem kilka razy i nie odpowiada mi napieta atmosfera w tym miejscu.

Osobiście pracowałam/lem w zakładzie u pani Beaty. W tym zakładzie jednorazowe worki do śmieci są trzepane i używane wielokrotnie, natomiast tani szampon jest przelewany do drogich, ładnych butelek(dla oka klienta). Dodam że klienci często muszą czekać na wydanie reszty z wiadomych powodów.. Nigdy nie mają wydać. Praktykanci, którzy pracowali u tej pani byli gnębieni i zmuszani do pracy w sobote, oraz po godzinach bo pani Beata groziła rozwiązaniem umowy. Wiele osób marzyło o zawodzie fryzjera, ale niestety ta pani odebrała tą szanse i nadzieje na ukończenie u niej praktyk Moja opinia jest szczera i prawdziwa. Pozdrawiam wszystkich klientów. Nie polecam tego zakładu.

Joasia
@Były pracownik 17.11.2016 16:02

Zgadzam się z opiniami napisanymi przez innych klientów. Swego czasu byłam klientką tego zakładu ,znam szefową osobiście i nie ma ona dobrej opinii ,natomiast Pani Ania notorycznie pali papierosy przed zakładem,nie myje rąk przed wykonywaną usługą ,brak higieny i etyki. Ja również nie polecam tego zakładu.

Dorota

Jesli chodzi o prace u tej pani to nie polecam.Zarobki marne,zle traktuje swoich pracownikow oraz praktykantow, oszczedza na produktach, rozciencza farby. Wyzyskuje pracownikow,dlatego ma tylko jedna pracownice Anie ktora kompletnie nie zna sie na fryzjetstwie a jest w tym zakladzie bo pani Lofek jest jej ciotka. Dobry pracownik odszedl od niej bo mial dosc rozkapryszonej szefowej, ktora nie dawala mu szans na normalne zatobki. Nie pokecam.

Masz jakieś nowe informacje na temat firmy Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw opinię o Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek - Wołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beata Salon Fryzjerski Beata Lofek