Art Fryz Salon Fryzjerski Beata Rydzio

Poniatowa

Opinie o Art Fryz Salon Fryzjerski Beata Rydzio

Marysia

Przyjeżdżałam do Pani Beaty kilka lat i zawsze, zawsze byłam zadowolona. Moja mama również. Musiałyśmy zmienić fryzjera, ale nie ze względu na niezadowolenie - powodów było kilka. Czesała mnie również jako dziecko i z oddaniem i uśmiechem zawsze podchodziła do klienta. Bardzo miło wspominam każdą fryzurę i uczesanie. Myślę, że kiedyś jeszcze trafię w ręce Pani Beatki! :)

Dawid

Nie ma doświadczenia w tym zawodzie brak mi słów . Ręce same opadają NIE POLECAM

Ania

Ta mmaaajaaa to po prostu niedorastajaca konkurencja i tego tak pisze jestem klijwtką już od kilku lat i to ona wyprowadziła mi włosy po tej innej fryzjerce mmaaajaaa która prawie pozbawia mnie włosów więc ja bardzo polecam panią Beatę

mmaaajaaa

Magda
@mmaaajaaa 13.05.2015 11:34
nie umie obcinac... zniszczyla mi wlosy... uczesala mnie na wesle i w polowie fryzura mi sie rozwalila nie polecam!!!!!!!!!...

Witam mmaaajaaa nie wiem czemu tak piszesz jestem klijwtką pani Beaty już kilka lat i bardzo jestem zadowolona z jej usług w przeciwieństwie do innych salonow w tej miejscowości na pewno nie zepsuła ci włosów bo wiem nawet sama na sobie że wręcz przeciwnie poprawia po innych twoja opinia jest złośliwa i nie na miejscu Magda.Z

Zostaw opinię o Art Fryz Salon Fryzjerski Beata Rydzio - Poniatowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Fryz Salon Fryzjerski Beata Rydzio