Opinie o Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna w Siedlce

Angi Nowy wpis

Kasia jest mega pozytywnym człowiekiem i świetnym specjalistą w swoim fachu. Humor i luźna atmosfera w jej salonie to podstawa. A jeśli kogoś boli, ciągnie i szarpie to...chcesz być piękna? To cierp ????

Beata Nowy wpis

Korzystam z usług Kasi od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie abym komuś innemu mogła powierzyć swoje wlosy. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, widać że kocha to co robi. Oczywiście POLECAM!!!!

Iwona Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera zawsze boski efekt końcowy. Sobie tak nie ufam jak jej odnośnie moich włosów :) Zawsze doradzi, podpowie ;) Polecam!!!!

poszkodowana

Strasznie farbuje,zamiast czesać to rwie, no i ta atmosfera , ciągłe wulgaryzmy i krzyk.Nie polecam

Kati
@poszkodowana

Super atmosfera.....i dobry fachowiec widać że kocha to co robi....

Maria Nowy wpis
@Kati

Myślisz, że po dwóch latach zmieni zdacie co do tego wszystkiego? Ciekawa jestem, co by dziś tak właściwie powiedziała

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Blondi

Kasia jest moja fryzjerką od wielu lat. To kreatywna osoba z prawdziwym talentem. Bardzo cenię jej profesjonalizm, indywidale podejście do klienta. Zawsze świetnie doradzi. Włosy po wyjściu z salonu mają piękny, niepowtarzany kolor i świetnie się układają. Dla mnie ***** gwiazdek. Polecam.

Klient

Również polecam Panią Katarzynę. Ma ogromny talent , cierpliwość do niezdecydowanych klientów jej głowa pełna pomysłów i ręce potrafią wyczarować coś naprawdę pięknego . Potrafi zmienić wizerunek i sprawić że poczujesz się piękniejsząa????. A co do ,,wulgaryzmów,, komu z nas nie zdarzyło użyć brzydkiego słowa, bez przesady.....jestem naprawdę zadowolona i wszystkim polecam !!

Aga Es

Super atmosfera, wspaniała wiedza z zakresu fryzjerstwa,fachowość i profesjonalizm!!!Pani Kasia potrafi Super doradzić,dobrać fryzurę i kolor!!Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Kasi!!Widać,że kocha to,co robi!!!Dziękuję!!!!????????????❤❤❤

Maria
@Aga Es

A wiadomo czy jest jakaś dziedzina, w której jest specjalistką? Rozumiem, że sama tu pracuje czy wpada czasami ktoś tutaj do pomocy?

Gosza

Polecam wszystkim, doświadczenie i fachowe podejście zarówno w doborze fryzury jak i zastosowania świetnych kosmetyków i odpowiednich farb wysokiej jakości. Warto poczuć się zaopiekowanym przez Panią Kasię, a to cudowne uczucie mieć pewność , że oddajesz się w najlepsze ręce. Dziękuję i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna - Siedlce

• Jak się pracuje w Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna?

Katarzyna Matłacz Zakład Fryzjerski Świat Piękna
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Katedralna 7
    08-110 Siedlce