Foga Studio Krystian Forster

Krosno odrzańskie

Opinie o Foga Studio Krystian Forster

Patrycja i Mateusz

Dziękujemy bardzo. Zdjęcia, cała oprawa wszystkiego jest super. Pięknie uchwycone chwile. Można o Was pisać same ohy i ahy - jesteście ŚWIETNI.

Iga

Dzięki Krystianowi mieliśmy zajebistą sesję ze świetnym opracowaniem... szkoda, że w wodzie nie wyszło ze względu na pogodę ale i tak spełnił nasze oczekiwania w 200% fotograf w pełni flexible i zna fajne miejsca pozdrawiamy po 5latach małżeństwa

Rudolf

Świetna firma, profesjonalizm i wszystko w czasie. Razem z żoną byliśmy bardzo zadowoleni. Nie wiem dlaczego ina takie bzdury pisze... może zazdrosna konkurencja...

ina

nie polecam zero kompetencji, nie bierze pod uwagę naszych uwag, czas oczekiwania dłuższy niż w umowie trzeba się upominać o film i zdjecia

Zostaw opinię o Foga Studio Krystian Forster - Krosno odrzańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foga Studio Krystian Forster