Komenda Wojewódzka Policji

Wrocław

Opinie o Komenda Wojewódzka Policji

czosi21

Słowa kojarzące się z Komenda Wojewódzka Policji (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobra . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo życzliwi Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1700netto Najbardziej podobało mi się w Komenda Wojewódzka Policji: życzliwość ludzi Najbardziej nie podobało mi się w Komenda Wojewódzka Policji: raczej nie było nic takiego

Zostaw opinię o Komenda Wojewódzka Policji - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komenda Wojewódzka Policji