Opinie o Laboratorium Naukowo-Wdrożeniowe Korona Wojciech Luft w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Laboratorium Naukowo-Wdrożeniowe Korona Wojciech Luft. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laboratorium Naukowo-Wdrożeniowe Korona Wojciech Luft o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Naukowo-Wdrożeniowe Korona Wojciech Luft w Piotrków Trybunalski

Jony Nowy wpis

Już nie jedna osoba nacięła się na Koronę, nie dość, ze ich urządzenia to zwyczajne śmieci. A te wszystkie ich bajeczki o generatorach z kosmosu to wyssane z palca, a REFERENCJE z placówek naukowych czy zakładów są tylko dlatego, ze dali im do jakiegoś przetestowania lub zwyczajnie „kolega” wystawił. Osobiście polecam producenta profesjonalnych urządzeń z Radomia.

Ada Nowy wpis

Całkowity brak możliwość kontaktu z tą firmą. Ignorancja klienta.

Alicja

Czy oni maja sklep internetowy?

Danuta
@Alicja

Może nie tyle sklep w "klasycznym" rozumieniu sklepu internetowego. Na stronach poszczególnych produktów szczegółowe opisy. Również dokładnie opisane, "o co chodzi" w ozonowaniu i jak to robić. Jest również formularz zamówienia. Nie miałam żadnych problemów z kontaktem telefonicznym, uzyskałam dokładne wyjaśnienia a i zamówienia były zrealizowane szybko (kilka dni z przesyłką).

Marian Nowy wpis
@Danuta

Witam. Jeżeli nie miała Pani problemu z kontaktem z firmą to da mi Pani numer do nich lecz taki co działa bo chciałem zakupić od nich ozonator a telefony nie działają i na maile nie odpisują więc zacząłem szukać opinii na ich temat i znalazłem gowork na którym tylko pani opinia jest pozytywna lecz fałszywa bo nie ma opcji się z nimi skontaktować. Chciałem dać zarobić polskiej firmie lecz jak to ma tak wyglądać to chyba dorobię niemcy bądź chiny. Pozdrawiam

Dawid Nowy wpis

Mieliście w firmie jakieś ostatnio nieprzyjemne sytuacje ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Laboratorium Naukowo-Wdrożeniowe Korona Wojciech Luft? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Bardzo dobrze oceniana firma więc nie powinno nikogo dziwić, że jest wymagająca. To niestety odbija się na forum krzywdzącymi wpisami.

Klient123
@Tomek

Uważam, że stan samochodu jakim porusza się pan właściciel doskonale odzwierciedla stan firmy i jakości usług ...

Krzysztof

Zdecydowanie nie polecam, obietnice bez pokrycia. Arogancją itp.

Katarzyna

Mocno odradzam. Zamówiliśmy 3 ozonatory: Zapłaciliśmy kwotę w dwóch częściach - większej i mniejszej. Po 2 tygodniach przetrzymywania duzej sumy pieniędzy za ozonator do placówki edukacyjnej korespondowaliśmy w sprawie dostawy. Dostawaliśmy codziennie obietnice o sprawdzeniu możliwości dostawy w konkretnym dniu. Codziennie prosiłam o fv na mail że względu na konieczność rozliczeń księgowych w danym dniu. Przez kilka dni codziennie dostawaliśmy maile że sprawdzą jutro. Codziennie wersja się zmieniała. Odmówiono mi fv mailem. Na nasz protest wobec niedotrzymania obietnicy i brak komunikacji, brak fv mailowej zostaliśmy zaszantażowanie zwrotem pieniędzy i w konsekwencji nie dostaliśmy ozonatorów. Straciliśmy dwa tygodnie bo państwo zamiast odpowiedzieć tak lub nie (da się, nie da się wysłać 2 ozonatorow na piątek nawet na nasz koszt, które opłacone były 10 dni wcześniej i dostać za nie faktury w miesiącu w którym zapłaciliśmy za nie ok 10 000) postanowili zwodzic nas aż stało się to niemożliwe w terminie na którym nam zależało a na końcu mszcząc się za stanowcze wyrażenie niezgody na takie traktowanie odmówić dostarczenia ozonatorów ogóle. Uznając że nie dotrzymaliśmy warunków zamówienia co nie jest prawda ponieważ wszystkie potwierdzenia wpłat zostały wysłane na mail a nasze prośby o rozczłonkowane dostawy (2 ozonatory z trzech), próby rozwiązania sytuacji były powiązane z obietnicami zawartymi w mailach. Dodam że zaproponowano nam żebyśmy przyjechali z Krakowa do Piotrkowa Trybunalskiego je odebrać więc były gotowe do przesłania i nie przesłanie ich przez kilka dni, niemożność uzyskania informacji czy będzie to możliwe na potrzebny czas było czystą złośliwością za wykazanie nieuczciwych obietnic. Sytuacja w ogóle niepotrzebna i komunikacyjnie manipulacyjna.

grucha63

Zdecydowanie odradzam, nierzetelni, niekompetentni, traktują klientów jak zło konieczne. W przeciągu 6 tygodni brak konkretnej informacji na temat realizacji zamówienia.

Qwerty
@grucha63

Czy coś się wyjaśniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Naukowo-Wdrożeniowe Korona Wojciech Luft - Piotrków Trybunalski

Laboratorium Naukowo-Wdrożeniowe Korona Wojciech Luft
  • Gabriela Narutowicza 94/96 lok. 3