-„Planet Sport”

Wrocław

Opinie o -„Planet Sport”

Słowa kojarzące się z -„Planet Sport” (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..wporządku. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 4pln Najbardziej podobało mi się w -„Planet Sport” :możliwość wydłużonej przerwy i poznania ciekawych ludzi Najbardziej nie podobało mi się w -„Planet Sport” : brak uprzejmości ze strony kierownika

Zostaw opinię o -„Planet Sport” - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie -„Planet Sport”