Webisem Michał Makaruk

Łódź

Opinie o Webisem Michał Makaruk

anty MAKARUKom

Michale Makaruk stworzyłeś okropną stronę którą należy nazwać stronadokitu.com, ale na chwilę obecną nazywa się www.pracadokitu.com, pytanie brzmi, dlaczego Michał Makaruk skubie biednych przedsiębiorców pomówionych na stronie "dokitu.com" z pieniędzy? Makaruk wypowiedz się, nikt ci tego nie daruje, pójdziesz siedzieć i będziesz wszystkim płacił odszkodowania, nie wypłacisz się

rutkowski

Administrator www.pracadokitu.com czyli Michał Makaruk WEBISEM, zszedł na złą drogę i zająć się pobieraniem "janosikowego" od firm które zostały pomówione na serwisie którego jest właścicielem, mowa tutaj o www.pracadokitu.com oraz www.dodajoszusta.com Michał Makaruk to po prostu zwykły "złodziej", bo jak można nazwać innaczej osobę która stworzyła stronę w internecie do pomawiania firm i osób, Pan Administrator oczywiście pomoże ale trzeba słono zapłacić oj słono.

pracadokitu.com

Zwracamy się z prośbą o kontakt kolejnych to firm i osób pomówionych na serwisie www.pracadokitu.com (czyli Mobbing i nie tylko). Właścicielem i administratorem strony www.pracadokitu.com jest WEBISEM Michał Makaruk - firma z Łodzi. Pan Michał Makaruk razem ze swoim bratem Jakubem Makarukiem są właścicielami strony www.pracadokitu.com oraz www.dodajoszusta.com, www.dodajoszusta.pl. Problem w tym, że wogóle nie nadzorują tego co tam się dzieje, a dzieje się dużo, firmy z całej polski są pomawiane od złodzieji itp. W sprawie pozwu zbiorowego przeciwko Michałowi Makaruk i Jakubowi Makaruk proszę pisać na pracadokitu.com-pozew@gazeta.pl

antyMAKARUK

WEBISEM Michał Makaruk - właściciel i administrator www.pracadokitu.com Michał Makaruk jest twórcą najpopularniejszego i największego forum związanego z zagadnieniami SEO - forum.optymalizacja.com. Jest Współautorem bestsellera wydanego przez wydawnictwo Helion „Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi”, które doczekało się 3 edycji oraz autorem kilku innych pozycji. Marketingiem internetowym zajmuje się od roku 2002 kiedy otworzył swój pierwszy sklep internetowy w USA. Działania marketingowe w Polsce, Michał opiera w dużej mierze na doświadczeniach zdobywanych na rynku amerykańskim, dzięki czemu często wyprzedza konkurencję.

Zostaw opinię o Webisem Michał Makaruk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webisem Michał Makaruk