Opinie o Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych w Międzyrzec Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych w Międzyrzec Podlaski

Krzysztof Nowy wpis

Najlepszy adwokat w okolicy. Zawsze przygotowany . W 100% profesjonalista. Polecam

An Bo Nowy wpis

Zetelny zawsze przygotowany do rozprawy Pomoc merytoryczna i prawna na najwyższym poziomie

Dzień dobry, Pan Mecenas Paweł Szych został wynajęty przez nas jako pełnomocnik w sprawie spadkowej. Nie mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat pana mecenasa (pana piszę celowo z małej ze względu na brak szacunku przez pana Szycha dla wykonywanego zawodu oraz dla klienta). Mianowicie pan mecenas przychodził na rozprawę nieprzygotowany, ponieważ nie czytał wcześniej akt. Tłumaczył mi się brakiem czasu i zapracowaniem. Nie wiedział, w której sali będzie rozprawa, ponieważ nie znał nazwisk stron (bo nie czytał akt!!). Zamiast samemu jeździć na rozprawy (jak się na początku współpracy umówiliśmy) wynajmował nagminnie substytucję z innych kancelarii, by go zastępowały (a wiadomo, że sprawa prowadzona "po łebkach" przez kilka jednostek prawniczych nie jest prowadzona DOBRZE). Jeśli ktoś jednak zamierza współpracować z Panem Mecenasem, zalecam rozliczanie się z nim co miesiąc z wykonanej pracy. Obdarzenie go zaufaniem w postaci zapłaty całości honorarium z góry skutkowało w naszym przypadku tym, że Pan Mecenas przestał się interesować sprawą i przestał mieć dla nas czas na rozmowę telefoniczną lub wizytę w kancelarię. Mam nadzieję, że mój wpis pomoże w podjęciu decyzji. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych?

Zobacz opinie na temat firmy Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych?

Szych Paweł Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szych
  • Kardynała Wyszyńskiego 7B/5