Opinie o Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka w Lubartów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka w Lubartów

karolina76

Bardzo nieprofesjonalny adwokat! Brak jakiejkolwiek inicjatywy! Wszystko trzeba robić za nią. Popełniła w mojej sprawie rozwodowej bardzo dużo błędów i teraz inni prawnicy musza je naprawiać. Nie ma czasu dla klienta, ważne żeby tylko wziąć pieniądze - dużo pieniędzy....

klient2015
@Sonia77

Być może. Ale ja miałem. Nie czytała Pani ze zrozumieniem tego co napisałem. Zaślepia Panią nienawiść, czy żal. Osobiście znam inną niezadowoloną osobę. Być może wyrazi to publicznie. Ja napisałem, że bez p. Agaty bym czekał pół roku. Dodatkowo, w trakcie była chciała już zmieniać zdanie i gdyby nie błyskawiczna reakcja mecenaski, byłbym w ciemnej... Tak więc proszę nie kwestionować mojego prywatnego, zgodnego z rzeczywistością mojej sprawy wpisu. Proszę opisać swój. A najlepiej... zadzwonić do prawnika i jej to powiedzieć. Nie prościej? I chyba mogłoby przynieść Pani ulgę w żalu...

Anna Lubartó

Mogę jedno na pewno powiedzieć, że mecenas Skrętowicz zna się na fachu...i wie co ma robić....szczególnie w rozwodach... Mój zakończyła bardzo dobrze...i wcale dużo nie wzięła...inni biorą więcj..i tylko obiecują... Ja polecam... Ania

Paweł Ponikowski
@Waldemar

Najlepsza Pani Adwokat jaka może być. Profesjonalizm w każdym calu. Zna się na rzeczy. Polecam wszystkim. A tym nie zadowolonym proponuję poszukać. Innego kija w (usunięte przez administratora)

FRANEK

Nie polecam. Brak profesjonalizmu - nie stawia sie na sprawy. Wieczne zwolnienia. Pisma z błedami i moze nie jestem orłem geamatyki, ale idąc do specjalisty od pism sądowych przydało by się by były poprawnie stylistycznie napisane. Wstyd mi było czytać coś, co poszło do Sądu. Żadnych ustaleń co do treści. A treść pokazywana po fakcie. Żenada mijająca się z prawdą w opisach. Jestem rozczarowany. Szukam innego adwokata.

Kora77 Nowy wpis
@FRANEK

Bo miałam do czynienia z tą panią mecenas zaniechała moja sprawę. Napewno jej nie polecam i nigdy nie będę z panią mecenas współpracować!!!

karolina76

klient2015
@karolina76

Mam odmienne zdanie. Rozwód w jedną rozprawę. Całość trwała może ze 20 minut. Oczywiście nie było szarpania o majątek, czy alimenty. Być może inaczej to wygląda jak się ludzie wyzywają w sądzie, o każdą złotówkę się wykłócają i nie patrzą na dobro dzieci, nie wiem. Aha, jak InPost nie dostarczył nikomu wezwania na rozprawę i się nie odbyła, a następna miała być za pół roku, to jak zadzwoniłem i byłem dość niemiły dla Pani Agaty, to choć była to niekomfortowa sytuacja dla nas obu, tak zadziałała, że... rozprawa odbyła się za tydzień od tej, do której nie doszło. Pieniędzy wzięła połowę co normalnie (bo powiedziała, że sprawa będzie łatwa, gdyż bez orzekania o winie), i jeszcze dostałem zwrot kosztów. Taka jest moja opinia. Choć minęło już 6 lat, to jak widzę co tu się wypisuje, to aż wierzyć mi się nie chce. Owszem, Pani Mecenas jest zalatana (wtedy też była), ale co się dziwić jak jest tak popularna.

Były klient
@karolina76

Wszystko potwierdzam co napisała Karolina76. Nieprzygotowana improwizuje, najpierw ustala fakty, potem zapomina. Wszystko za nią trzeba robić, a co najważniejsze nie zna się na prawie.

Sonia77
@klient2015

O czym tu się rozpisywać. Sprawa za porozumieniem nie wymaga adwokata! Sprawa potoczyła sie sama, wiec udziału tu "naciągaczki" nie było żadnego. A pieniądze z ochotą wzięła. Co do sprawy sądoqej - to nie jej zasługa, chodź pewnie przypisała sobie zasługi. Żenujące!

klient2015 Nowy wpis
@Sonia77

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak dużo osób pracuje w Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka?

Anna Lubartó

Waldemar
@Anna Lubartó

Oj Anno, napisz wszystkim zainteresowanym, że przyszłaś do pani mecenas jako koleżanka. Dlaczego nie wspomniałaś już o tym. Bardzo nie ładnie zatajać tak ważne informację pisząc opinię do wiadomości publicznej.

Paweł Ponikowski Nowy wpis
@Waldemar

Czy po rozmowie w Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jaka atmosfera jest między działami w Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka?

Dagmara

Ta osoba jest porażką wśród adwokatów. Pisma jakie ona tworzy, trzeba samemu poprawiać. Każde pismo jest nosi takie samo uzasadnienie, co nijak się ma do poprawności pism procesowych. Wyłudzanie pieniędzy, brak podstawowej wiedzy.

@Dagmara

Zgadzam się. Pisma z pod tej ręki to absolutne nic.

Maria
@Aga

A dużo takie "pismo" kosztuje? :P

@Maria

Bardzo dużo. Tu nie ma osobistego cennika, wszystko zapisane w przepisach. Mając do wyboru tę samą cenę, kazdy chciałby mieć pewność co poprawności takiego pisma. Tu tego sie nie dostaje, a kasa wywalona.

Paulina
@Aga

Jesteś klientką tej Pani? Co w piśmie, które wystawiła Tobie było nie tak?

@Paulina

Może mam Ci pisma procesowe pokazać?!? To najpierw zawiadomie prokuraturę, że owych rządasz a później powiesz mi czy nadal chcesz je zobaczyć. A błedy są w poważnych stwierdzeniach i tych całkiem błachych. Poprawność gramatyczna w tym fachu powinna być oczywistością, jak widać na przykładach - nie dla wszystkich jest obyciem.

Same wypowiedzi klientów, a jak ta kancelaria wygląda od strony pracowniczej? Żadnych ogłoszeń nie zauważyłem, więc może tutaj dowiem się, jak wygląda rekrutacja i jakich zarobków mogę się spodziewać?

Marek Lubartów

A ja trafiłem do pani Skrętowicz bo prowadzila sprawę mojemu bratu. Mój rozwód był trudny i było ciężko z moja eks Udało się nie tylko w sprawie winy bo żona chciała z mojej ale i mam opiekę nad dzieckiem tak jak chciałem Trzy dni u mnie i reszta u nylej Ja polecam Marek

Klient
@Marek Lubartów

Z tego co mi wiadomo to jeszcze żadna sprawa się nie odbyła u żadnego z braci. Pisanie z góry opinii?

Jacek
@Marek Lubartów

Serio? Znam sprawę i mijasz się z prawdą p. Marku

Marzena
@Jacek

Mija się w związku z czym? Nie żeby coś ale to jego bezpośrednio dotyczyło, więc jakby mógł nie być świadom jak to wygląda?

Bartek99

Co do mnie to i moich spraw to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie. Dwie spawy rodzinne. i dwa razy wygrana. Rozwód choć trudny i moja była chciała mnie podać o winę to wyszło, że to ona jest winna. A podział majątku..naszego szybko się zakończył i ugrałem ponad 100 tys. Ja nie odradzam. Ale każdy zrobi jak zechce.

Lidia
@Bartek99

A długo się ciągnęła tego typu sprawa?

Jacek Rostkowski

Uwaga Klienci Pani Mecenas! Pani Mecenas Agata Skrętowicz zaczęła prowadzić moją sprawę o odszkodowanie za zabrany majątek ziemski. Przedstawiła mi sprawę jako łatwą do wygrania. Napisała pozew i wystąpiła w imieniu moim i mojej rodziny do sądu. Bardzo szybko odstąpiła od reprezentowania nas tłumacząc się, że jest chora na raka i zaprzestaje wykonywania zawodu. Zapomniała się przy tym z nami rozliczyć z zaliczki (PLN 7000.00). Z moich dwuletnich obserwacji wynika, że jej kancelaria normalni funkcjonuje. Zostałem po prostu naciągnięty na wydanie dużej sumy pieniędzy.

Ewelina
@Jacek Rostkowski

Panie Jacku, jest Pan kłamliwą szują, który udostępnia w necie nieprawdziwe informacje o Pani Mecenas. Nawet nie zadał Pan sobie trudu zmienić treści i dał pan dwa razy ten sam wpis, jako Anonim i jako Jacek Rostkowski. Nie ma Pan wstydu i honoru. Odpowie Pan przed sądem za oszczernianie Pani Mecenas Agaty Skrętowicz

Oszukana
@Ewelina

Potwierdzam. Pani Mecenas nie lubi się rozliczać z pieniędzy. Jest to bardzo przykre.

@Jacek Rostkowski

Ona ciągle jest "chora". Przeciaga sprawy. Nie dotrzymuje terminów na składanie pism. Kultura też wiele pozostawia do życzenia.

Marta Z

W mojej sprawie Pani mecenas zrobiła więcej niż wymagała sprawa. Jak rozwód bez stresu i z fachowcem to polecam mec. Skretowicz z Lubartowa

Agnieszka
@Marta Z

zrobiła więcej, to znaczy co takiego?;-) pytam, bo sama potrzebuję mecenasa do sprawy rozwodowej.

Zadowolona

Mnie sprawę rozwodową zakończyła pomyślnie..i jeszcze drugą o alimenty....zgodnie z tym co chciałam...Miałam do tej pory czterech adwokatów..ale mecenas Skrętowicz uporała się z moim byłym..

Była klientka

Popieram wypowiedzi poprzedników. Powierzona sprawa była w dużej mierze monitorowana przez klientke. Nastawienie tylko na pieniądze, a w przypadku zwrotu należnej kwoty klientowi bardzo duży opór. Nie polecam korzystania z usług tej kancelarii, kompetencja pozostaje dużo do życzenia. Cieszę się, że moja współpraca z Panią Mecenas dobiegła końca.

Onaona

Zdecydowanie polecam! Sprawa rozwodowa przeprowadzona wzorowo! Szukając adwokata.. niestety trafiałam na opinie, nie uda się wygrać sprawy.. nie ma szans... Tylko mecenas Agata Skretowicz dała mi nadzieję i jak się okazało miała rację ! Bardzo polecam, dobrze że udało się trafić do tej kancelarii

Janusz
@Onaona

Cieszy mnie to, że ten mecenas pokazał Ci się z jak najlepszej strony. Napisz proszę, czy miałaś możliwość zobaczyć, ilu pracowników pracuje w tej kancelarii? Zauważyłaś to może?

Ewelina

To są nieprawdziwe informacje o Pani Mecenas Agacie Sktętowicz , mające na celu oczernienie jej w oczach potencjalnych klientów. Pani Mecenas nie jest chora i nie rozsiewa na swój temat kłamliwych informacji. Informuję, że za te pomówienia osoba ta zostanie pociągnieta do odpowiedzialności karnej. Zrobiłam zrzut i wysłałam Pani Mecenas jako dowód w sprawie. Ustaliłam też IP komputera, z ktorego zrobiono wpis. Osoba ta odpowie za oszczerstwa.

ANNA
@Ewelina

A to dziwne co Pani pisze bo nam powiedziala że leczy sie nowotworowo jak bylismynu niej z mężem w sprawie prowadzenia sprawy spadkowej. Jestem przerazona opiniami tutaj bo my juz dalusmy zaliczke na poczet prowadzenia sprawy 1500 a tu taaaaaakue opinie

Ryszard
@ANNA

Każdy może mieć nieco inną opinię na temat danego adwokata. Niestety tak wygląda branża, że nie zawsze trafiamy na pomoc prawną taką jaką byśmy chcieli. Ja jednak chciałbym dowiedzieć, się czy ta kancelaria zatrudnia może osoby do pracy w biurze? Jak wygląda obsługa takiego biura? Proszę o rzetelne informacje.

milena 42

popieram wcześniejszą opinię 3 razy przekładane było odczytanie wyroku w sprawie rozwodowej bo zawsze czegoś brakowało, nawet pełnomocnictwa , myli oryginały dokumentów z kopiami których sąd nie chce potem uznać , zdecydowanie odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka - Lubartów

• Jak się pracuje w Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka?

Skrętowicz Agata Kancelaria Adwokacka
  • Lubelska 47