Opinie o Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki w Lublin

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki?

Bożena Nowy wpis

Z lektury wpisów wnoszę, że w kancelarii nikt nie pracuje, a mecenas ją otwiera tylko, gdy się z kimś umówił, tak? Czyli składanie cv na stanowisko specjalisty ds. administracji mija się z celem?

Avenger Nowy wpis
@Bożena

To nie jest żadna kancelaria. Jest to stare, zniszczone mieszkanie otwierane tylko wtedy jak Pan "mecenas" przyjdzie. Proszę zapytać Pana "mecenasa" o zieloną herbatę. która uwielbia pić. Proszę się starac o stanowisko zaparzacza herbaty. Pozdrawiam serdecznie.

Avenger

Proszę zapytać Mecenasa Rybickiego dlaczego nie sporządza umów oraz dlaczego nie wystawia faktur VAT ani paragonów za swoje "usługi" I czy wykonując zawód zaufania publicznego uczciwie rozlicza się z fiskusem. Bardzo chętnie udostępnię potwierdzenia moich wpłat na konto Pana Rybickiego. Oczywiście żadnej faktury ani paragonu od 2 lat na to nie dostałem. A zaplacilem mu dokładnie 16800 zł(chętnie to potwierdzę). I proszę zapytać go również dlaczego tak bardzo lubi pić zielona herbatę. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć coś więcej to bardzo proszę pisać na mail franutek15@gmail.com Bardzo chętnie Państwu odpowiem. Mogę opowiedzieć jeszcze jak poprowadził mój rozwód. W skrócie, poprowadził go tak, że na jedno 11 letnie dziecko muszę płacić 4100 zł alimentów miesięcznie bez mojej winy a oprócz tego mam ograniczone prawa rodzcielskie, a syna od 3 lat nie widziałem na oczy.

@Avenger

Ok, jak przeczytałam całość i jeśli faktycznie to co piszesz jest prawdą to rozumiem tę całą złość. Tylko pytanie co takie pisanie na forum może dać tak właściwie? Co do samego postanowienia sądu może można wnieść o jakąś apelację?

@Renata

Dziękuję za odpowiedź. To co pisze jest prawda bo na to wszystko mam potwierdzenia wpłat. Faktycznie, tutaj nie ma sensu o tym pisać ale są jeszcze inne instytucje gdzie warto. I są jeszcze opinie Google. Pozdrawiam, Avenger

@Avenger

Czyli co do tej decyzji już się nie odwołasz w żaden sposób? Zostawiasz to?

@Renata

Skarbówka niech się już tym zajmie i Izba adwokacka.

@Avenger

Czyli oddajesz to do nich? Masz pewność, że zajmą się tym jak należy? Bo wiadomo jak to wszystko czasami działa...

Avenger Nowy wpis
@Renata

Pan Mecenas Rybicki zwrócił mi 1500 zł i wystawil jakieś dziwne faktury. Nigdy w życiu takich faktur nie widziałem. Do Skarbówki sprawa zostala zgłoszona i do Izby Adwokackiej też. Mam nadzieję, że Panu Mecenasowi Rybickiemu krzywda się nie stanie. Jak chcesz to podaj mail to prześlę Ci przykładowa fakturę . Nie uwierzysz! Mój mail to franutek12@gmail.com

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki w mieście Lublin? Napisz czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Avenger

Tutaj nie ma nad czym się zastanawiać jeśli chodzi o pracę w tej pseudo kancelarii bo tej kancelarii po prostu praktycznie nie ma. Jest to stare, nie remontowane od wielu lat 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Chopina w Lublinie, które jest ciągle zamknięte. Otwierane jest tylko wtedy jak klient wcześniej umówi się na spotkanie. Tam nie ma żadnego pracownika. Nawet sekretarki nie ma a myślę, że akurat sekretarka by się przydała. "Mecenas" nie sporządza umów że swoimi klientami, nie wystawia faktur ani paragonów za pobrane pieniądze od swoich klientów. Szczerze mówiąc to dziwię się mu, że się nie boi, bo dobrze wie jakie konsekwencje grożą za taką działalnosc. "Mecenas" nie chce żadnych dowodów od swoich klientów. Wszystko chce załatwić w Sądzie na gębę. Ja przez to, że był moim "adwokatem" popłynąłem na taką kasę, że nie chce o tym pisać bo nikt mi nie uwierzy. Ale w jednym "Mecenas" jest naprawdę dobry. Doskonale wie jak pić zielona herbatę. Uwielbia ja. Jak był kiedyś u mnie w domu to fakt, że nie zdążył jej wypić ale za to zabrał ją ze soba(2 duże paczki). Za wizytę zapłaciłem 200 zł i oczywiście bez faktury i paragonu. Jak ktoś lubi parzyć zielona herbatę to myślę, że powinna się tam znaleźć praca dla niego. Podsumowując, jeśli chce ktoś wiedziec więcej na temat tej kancelarii to proszę pisać na adres franutek15@gmail.com albo Franutek12@gmail.com chętnie odpisze. Pozdrawiam i życzę ciepłej Majowki, Avenger

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Avenger

Dno! Nawet nie myślcie, żeby kiedykolwiek skorzystać z usług tej pseudo kancelarii.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki - Lublin

Kancelaria Adwokacka Andrzej Rybicki