Opinie o Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat w Sokołów Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat w Sokołów Podlaski

KrzysztofM

Rzetelność, terminowość, kompetencje, spokój, opanowanie, zaangażowanie w sprawę - to tylko część cech, charakteryzujących Pana Mecenasa Janusza Murawskiego. Praca Pana Mecenasa jak i Pani obsługującej Kancelarię na najwyższym poziomie. Dziękuję za pomoc w moich sprawach!

Obiektywna Nowy wpis
@KrzysztofM

Tylko Panu pozazdrościć tak wspaniałej współpracy i bardzo żałuję, wręcz ubolewam nad tym, że nie miałam tyle szczęścia co Pan. Całość na pierwszy rzut oka mogę porównać do książki w pięknej oprawie. Niestety bardzo szybko okazuje się, że to zupełnie nie ta bajka, o jakiej tak pięknie opowiadano mi na pierwszym spotkaniu. O terminach pamiętałam sama, bo w razie mojego przeczenia niktby mi o rozprawie nie przupombial, a na sali sądowej Pan Murawski wzruszyłby ramionami mówiąc, że nic nie wie. Zorientowanie w sprawie, której się podejmuje ? Bardzo ogólne. Mało wnikliwy, szczegóły, które są istotne są wogole niedostrzegane, albo bagatelizowane. Spokój Pana Murawskiego to bardziej znudzenie tym czym się zajmuje od wielu lat, no a stawki za prowadzenie sprawy są wręcz ogromne. Mając ta wiedzę nie chciałabym, aby ktoś taki reprezentował mnie nawet z urzędu. Wyrok Sądu Rejonowego był wydany bez przesłuchania mojej osoby ok moja wina....To co odwolanie do Sądu Okręgowego. Pytam ile?bo po tym co Pan mówi to chce takiego adwokata . No około 8 tys. Ok daje bez żadnego targowania. Efekt końcowy - zawiasy, albo i nie ? Z deszczu pid rynnę, czasami miałam wrażenie, że ktoś po prostu kogoś przekupił wydając taki wyrok na podstawie -słowo przeciwko słowu w prostej sprawie, dosłownie kilkunasto kartkowej. Patrząc czasem właśnie na brak powagi, cwaniackie usmieszki, wywyższanie się to Pan Murawski był postrzegany przeze mnie jako mało profesjonalny (usunięte przez administratora)

Jaco Kaco Nowy wpis

Mecenas Murawski byłby najlepszym adwokatem, ale w serialu typu M jak miłość lub na dobre i na złe. Świadczy o tym dobra gra aktorska w zakresie kompetencji oraz nienaganna aparycja. W rzeczywistości to jednak naraża klienta na straty. Popełnia błędy w zakresie procedury cywilnej. Później po przegranej robi słodkie oczy i narzeka na system. Kontakt od razu się gubi i się nie dodzwonisz żeby coś wyjaśnić. Jak to śpiewał Markowski - trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Moim zdaniem czas już dawno nastąpił.

Ula Nowy wpis

Panie Mecenasie chodzi o kwestie spadkową. Nazwisko Biernat. Proszę o kontakt 536388944. Moja siostra z Panem wspolpracowala odn rozwodu.

Michał Nowy wpis

Jakie są godziny otwarcia tej kancelarii?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bartosz

Żałuję, że nie ma tu zupełnie opinii o pracy w kancelarii. Chciałabym aplikować więc szukam informacji.

Czy w tej Kancelarii jest szansa na odbycie praktyk studenckich?

Zadowolony klient

Dobry i sprawdzony adwokat. Przede wszystkim spokój i opanowanie, rzeczowe podejście do sprawy procentuje na sali rozpraw. Jak najbardziej polecam!

A.ko

Moim zdaniem pan mec. Murawski jest osobą niekompetentną .Braki wiedzy nieznajomość prawa , głupi sie podczas zadawania pytań . Kiepski to jest mało powiedziane , nie polecam !!! Pieniądze wyrzucone w błoto .

Artur

Mam bardzo złą opinię o Kancelarii Pana Janusza Murawskiego z Sokołowa Podlaskiego i nikomu nie polecam. Ten adwokat prowadził moją sprawę rozwodową, którą , moim zdaniem w dużej mierze , przegraliśmy z powodu bardzo nieumiejętnego prowadzenia jej przez pana adwokata i jego aplikanta, który był przy pierwszej rozprawie. Po przegraniu sprawy w pierwszej instancji namówił mnie ten pan do apelacji - za odpowiednią opłatą zapewniając, że wyrok da się "odkręcić". O terminie rozprawy nawet nie raczył mnie poinformować i wręcz po kilku miesiącach od przegranej rozprawy wyrok sądu apelacyjnego po prostu przesłał mi mailem bez jednego słowa komentarza. po prostu ignoranctwo zupełny brak fachowości i totalna bezczelność .

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat?

Kancelaria Adwokacka Janusz Murawski-Adwokat
  • Ks. Bosco 4