Minor-Łunkiewicz Ewa Kancelaria Adwokacka

Skierniewice

Opinie o Minor-Łunkiewicz Ewa Kancelaria Adwokacka

Janek

Pani mecenas jest bardzo nie kompetentna prowadziła moja sprawę i nie zrobiła nic wzięła pieniądze i cały czas mnie zwodziła a jak chciałem się spotkać to coś zawsze wymysłała żeby tylko się nie spotkać przez takie podejście pani mecenas straciłem pieniądze i nic więcej po prostu oszukała mnie i nie polecam tej pani

Kamasutener
@Janek 31.03.2014 12:30

Bardzo nierzetelna oszustka. Klamie, oszukuje i zwodzi. Wiedza zerowa. Skontaktowac sie to cud. Lepiej bez adwokata niz z ta Pania. Najprostszych rzeczy nie umie dopilnowac a dokumentow z sadu przeslanych poczta potrafi nie odbierac tak dlugo az wroca do sadu. UNIKAC, OBCHODZIC SZEROKIM LUKIEM.

Zostaw opinię o Minor-Łunkiewicz Ewa Kancelaria Adwokacka - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minor-Łunkiewicz Ewa Kancelaria Adwokacka