Opinie o Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki w Ciechanów

Ilonka Nowy wpis

Szkoda pieniędzy, równie dobrze możecie sami się bronić. Adwokat bardziej do mandatów za parkowanie bo juz nie za prędkość.

Ali Nowy wpis

Ten adwokat wybawił mnie z nie lada opresji i za własne pieniądze założył w sądzie . Jest nie uczciwy mówicie . Dzieki temu adwokatowi moje córki maja matkę . Dzieki

Paweł Nowy wpis

Czy kancelaria przyjmuje studentów na staże?

Oski Nowy wpis

Nie polecam ! Unika kontaktu z klientem. Interesują go tylko pieniądze a podejście do klienta żenujące, niby na początku miły, sympatyczny, a gdy weźmie kasę to olewczy, nie odbiera telefonu , kręci i (usunięte przez administratora) myśli że na idiotę trafił , tak traktuje ludzi. Nie polecam , nie polecam , nie polecam ! Pazerny na pieniądze a potem radź sobie sam . To już lepiej w ogóle adwokata nie brać , niż korzystać z jego usług / ani nie pomoże a może tylko zaszkodzić gdy nie stawia się na sprawy sądowe i człowiek zostaje sam sobie na pastwę losu . Ehhhh

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wiki

Może podzieli się ktoś na wątku informacją czy kancelaria prowadzi czasami rekrutacje i czy są szanse na prace?

Niepolecam

Nieprzygotowany na rozprawe, wręcz żenujący

Natalia

Ale to forum pracownicze więc uwagi klientów zostały skierowane na niewłaściwy adres.

Tom

nie polecam to jest najgorszy adwokat zgadzam się z opiniami osub którzy napisali kłamie zero kontaktu lekceważy klientów naciągacz tylko pieniądze mu daj a nic kompletnie nie robi w sprawie tylko obiecuje i oszukuję żeby wyrwać kasę jest on bezczelnym bez wychowania hamem nie wierzcie mi co mówi i dajcie cię naciągać temu (usunięte przez administratora)uważające na niego bo on jest kapusiem współpracuje i donosi wszystko policji najgorszy adwokat w Polsce

KLIENT

Ten adwokat wyciągnął mnie z megatrudnej sytuacji. Inni wcześniej nie dawali rady i tyle. Polecam

Nn
@KLIENT

Chyba zart, nie ma takiej opcji. Ta opinia nie jest uczciwa.

Maja
@Nn

Chciałabym wiedzieć, dlaczego nie zgadzasz się z opinią @KLIENT? Napisz proszę również, jakie są Twoje doświadczenia z Kitajgrodzki Krzysztof Kancelaria Adwokacka i udziel kilku wskazówek osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. Warto aplikować?

Nn

Najgorszy z mozliwych. Lekcewazy wszystkich. Nie odbiera telefonow. Klamie.

Totalna olewka na klienta, najpierw się zobowiązuje potem cisza, nie odbiera ani nie odpisuje, nie polecam!!!

Niestety poprzedni klient

Klamczuch!!! Tylko wyciaga pieniadze. Dopoki nie dostanie pieniedzy to obiecuje wszystko. Potem szukaj wiatru w polu. Nigdy go nie bierz. Jest nieuczciwy, nie daje faktury. Jesli dopominasz sie o swoje traktuje Cie jak intruza. Najgorsza decyzja to ten wybor

Klient

To jest tylko adwokat na kasę jak ja weźmie to już nie istnieje daleka ciagle.itd

Potwierdzę poprzedników obiecuję a jak weźmie pieniądze nie odbiera telefonów zwodzi powinien zwrócić pieniądze nic nie wart tylko potrafi kasę się upominać NIE P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klient

Nie polecam w 100%. Odkad wezmie pieniadze olewa. Chyba, ze bedziesz placil I placil ale wtedy wez kogos innego. Odbiera telefony jak chce, wlasciwie prawie nie odbiera. Jezeli masz stalowe nerwy to wybor jest wlasciwy.

KLIENT

Powiem tak dobrze gada puki nie weźmie pieniędzy później nie odbiera telefonów umawia się i nie dociera na sprawy również lekceważy klienta I tylko obiecuję

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki - Ciechanów

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki?

Kancelaria Adwokata Krzysztofa Kitajgrodzkiego Krzysztof Kitajgrodzki
  • Stanisława Mikołajczyka 7 lok. 1