Opinie o Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka w Złotów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka w Złotów

Cześć. Jestem w trakcie studiów prawniczych i poszukuję odpowiedniej kancelarii, w której mógłbym zrealizować swoje praktyki studenckie. Powiedzcie mi, czy byłaby szansa, aby wykonać je tutaj? Jeśli tak, to kiedy miałbym być dyspozycyjny? Czy właścicielka wypłaca praktykantom jakieś wynagrodzenie?

Jacek

Katalog firm z adresami to jedyne miejsce w sieci, które stwierdza obecność tej kancelarii. To może wróćmy do podstaw, bo już chciałem się wypytywać o pracę tu. Czy więc firma dalej działa i czy do obsługi klientów mogą potrzebować pracownika biurowego? Jeśli na oba te pytania odpowiedź jest twierdząca, to jakie ma pani mecenas podejście do zatrudnionych i jak to się przekłada na praktykę, czyli pensje oraz umowę, chociażby?

Wiesława Kaźmierczak adwokat Nowy wpis
@Jacek

Kancelaria nie zatrudnia pracowników. Pozdrawiam

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat przedsiębiorstwa Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka w miejscowości Złotów. Czekamy na newsy od pracujących.

Alien

Jeżeli chcesz wydać pieniądze i się denerwować. To polecam pani z całego serca. Nie przygotowana do sprawy załatwiła moją byłą żone tak że chyba sama w to do dziś nie wierzy. Wszystko co chciałem udało mi się wygrać bez wielkiego trudno bo pani adwokat sie nie przygotowała. Pisma do sądu kierowała z błedami a poziom jej pism zostawia wiele do życzenia.

Edi
@Alien

Przegrała ze mną wszystkie sprawy. Reprezentowała mocnego ex. Emocje ją zeżarły. Za to z kasy go wyczyściła

Wiesława Kaźmierczak Nowy wpis
@Alien

Niestety nie przedstawił się Pan Pani występujac pod nickiem alien zatem trudno jest mi się ustosunkować do zamieszczonej opinii.

Wiesława Kaźmierczak Nowy wpis
@Edi

Niestety nie kojarzę sobie spraw nie przedstawił się Pan zatem nie mogę się ustosunkowac .

Dominika

Jako że nie widzę żadnych opinii od pracowników - czy w tej kancelarii w ogóle jest ktoś zatrudniony poza właścicielką? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie jak się pracuje, jakie są warunki zatrudnienia itp... Chciałabym tu aplikować do pracy, bo chce zdobywać doświadczenie a ta kancelaria jest blisko mojego domu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzysztof Kasprowicz

Serdecznie dziękuję Pani Adwokat Wiesławie Każmierczak-Barabasz za prowadzenie mojej sprawy, która trwałapóltora roku. Z całkowitą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Wiesławię Każmierczak-Barabasz każdemu kto oczekuje prowadzenia swojej sprawy w miłej,rzetelnej,profesjonalnej atmosferze. Kierowane przez Panią Mecenas pisma do Sądu w moim imieniu były mocno i właściwie argumentowane jak również w przypadku moich wątpliwości rzeczowo i jasno odpowiadała na zadawane przez ze mnie pytania.

Katarzyna

Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z Panią Adwokat Wiesławą Kaźmierczak- Barabasz. Korzystając z usług świadczonych przez Panią Mecenas można liczyć na rzeczowe i rzetelne doradztwo, pełne zaangażowanie i skuteczność rozpraw. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie Pani Mecenas połączone z empatią i wydoką kulturą osobistą stanowią ogromne wsparcie podczas całego procesu. Polecam!

Mirosław Budnik

Chcesz spać spokojnie, i nie martwić się o swoją sprawę, polecam kancelarie Adwokacką Pani Wiesławy Kazimierczak - Barabasz z Złotowa, Pani Wiesława wygrała dwie moje sprawy w dwóch instancjach. Dziękuję Pani i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka - Złotów

Wiesława Kaźmierczak - Barabasz Kancelaria Adwokacka
  • Szpitalna 12