Kancelaria Adwokacka Michał Jadczyk

Łódź

Opinie o Kancelaria Adwokacka Michał Jadczyk

nie polecam pracowac u tego czlowieka. nie placi na czas, strasznie niezorganizowany, balagan w "kancelarii" ( tak naprawde to zadna kancelaria, tam sa wydzielone 2 miejsca w jakies firmie nauki angielskiego dla dzieci). ja musialem 2 miesiace sie prosic o wyplate, po czym oczywiscie nie wyplacil takiej kwoty na jaka sie umowilismy .

ryszard

witam mam podobną opinie nie polecam tego pana

anka

żenada mitoman i bajkopisaż chwali się nie swoimi sprawami i opowiada o klientach bajki

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Michał Jadczyk - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Michał Jadczyk