Opinie o Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka w Łódź

Na stronie kancelarii podane jest, że wraz z Panią mecenas pracuje tu jeszcze dwóch adwokatów. W związku z tym mam pytanie o możliwość odbycia tu aplikacji adwokackiej. Konkretnie, o to, czy można się porozumieć co do wymiar czasu (usunięte przez administratora) oraz formy współpracy? A także, i przede wszystkim, czy mógłbym się tu sporo nauczyć?

Joanna Nowy wpis

Bardzo dziękuję za pełne zaangażowanie, wysłuchanie i poprowadzenie sprawy, profesjonalizm w każdym calu

Elżbieta Nowy wpis

Czyta i czytam tutaj wpisy od klientów. A ja ciekawa jestem tej pracy jako pracownik administracyjny. W sieci trafiłam na stare ogłoszenie, a nie widzę żadnych wpisów od pracowników, czy mam to rozumieć, że jest tak fajnie, że nie piszą o tym w sieci? Ja się chętnie dowiem, ile taki pracownik zarabia, czy pracuje na cały etat, czy na mniej? Czy cv bez znajomości angielskiego jest tu rozważane czy nie ma wcale szans?

Przemek Nowy wpis

Sprawa doprowadzona do końca z sukcesem. Polecam w szczególnie trudnych sprawach. Zaangażowanie i wsparcie zarówno na sali jak i w całym procesie. Cały zespół Kancelarii na wysokim poziomie i po prostu ludzka atmosfera.

Czy rekrutacja na stanowisko ZATOR Sprzątanie mieszkania 32m2 w firmie Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jest szansa żeby odbyć tu praktyki studenckie? Szukam miejsca, gdzie mogę się sporo nauczyć, a widzę, że sami klienci są mega zadowoleni. Czy jest opcja na płatne praktyki? I jaka jest w ogóle potem szansa na zatrudnienie na etat? Zdarza się dla dobra klienta zostawać po godzinach?

Iwona

Bardzo dziękuję Pani Mecenas jak i całemu zespołowi za okazane wsparcie i poprowadzenie sprawy. Nie wiem skąd negatywne komentarze, nie rozumiem, ja polecam i polecać będę

opinia

Bardzo polecam ta kancelarie, ogromne doswiadczenie i wiedza, nie splawia klineta po paru minutach, wszystko dokladnie wyjasnia. Pani Bełdowska angazuje się nawet w proste sprawy. Caly zespol pracownikow zna sprawy na biezaco wiec nie ma problemu jesli trzeba zadzownic i sie czegos dowiedziec. Bede polecam innym.

Honorata
@opinia

Super. No najważniejsze, że mają doświadczenie. Tak szukam ogólnie możliwości przyczenia się po studiach. Jestem po prawie. Wiecie czy przyjmują studentów?

NICK

Pani Mecenas agnieszka bełdowska jako pełnomocnik nakazuje swoim żądnym zemsty klientom działania niezgodne z prawem. Nagrywanie, podsłuchiwanie, śledzenie itd itd. Zakłada sprawy karne które w sądach karnych są umarzane ale do czasu ich umorzenia wykorzystuje je i gra na emocjach sądu. Wykorzystuje swoje znajomości w sądach i załatwia pod stołem rozstrzygnięcia. Bierze duże pieniądze jako swoje honorarium za które zalatwia dobre dla swojego klienta rozstrzygnięcia w sposób nie zawsze zgodny z prawem. Jest chamska i arogancją. Nie ma elementarnego poczucie taktu i kultury.

Edyta
@NICK

czyli liczy się tylko wygrana a nie etyka w zawodzie? tak mam to rozumiec?

lskdvn
@Edyta

Proponuję tak rozumieć, że za takie działania można nawet żabot stracić, a nawet bardziej ujemne konsekwencje ponieść... z kodeksu karnego.

Elżbieta
@lskdvn

Kodeksu karnego? A jaka najwyższa kara za to jest możliwa?

Katarzyna

Pani Mecenas jest bardzo merytoryczną i rzeczową osobą, klient czuje się bezpiecznie reprezentowany przez kogoś tak kompetentnego. Do tego nieocenione wsparcie psychiczne. Polecam serdecznie.

Świadek
@Katarzyna

Ciekawe ile to wsparcie psychiczne, osoby tak agresywnej i niestabilnej pod każdym względem, kosztuje ????????????????

387hgf
@Katarzyna

Chyba wątpię

Elżbieta
@387hgf

Czemu? Masz jakieś doświadczenia z nią związane czy sugerujesz się niektórymi opiniami tutaj? Wierzysz w nie?

Jaroslaw

Dobra i merytoryczna pomoc prawna, polecam

Bożena
@Jaroslaw

A czy Twoją sprawą zajmowała się właścicielka czy jakiś inny pracownik? Długo czeka się na termin spotkania?

Mecenas

Zastanawiam się, kto usuwa negatywne komentarze??! Czyżby sama p. beldowska. Kancelaria, która od lat krzywdzi swoich klientów. Znam. Obserwuję. Korzystają tylko osoby mściwe i żądne zemsty. Po co te niby pozytywne komentarze, przecież w usługach kancelarii nie ma w ogóle nic zgodnego z prawem. Ludzie obudźcie się!!! Fałszywe oskarżenia, układy i... Oczywiście duuuze pieniądze.

Mecenas
@Mecenas

Sama prawda

KatarzynaGod

Zaangażowanie w sprawę i pełen profesjonalizm . Opieka prawna na wysokim poziomie. Polecam.

Akurat
@KatarzynaGod

Chyba ktoś tu kancelarie pomylił

PiotrW

Wiedza i lata doświadczenia przekładają się na praktykę. Pełen profesjonalizm, polecam.

Kłamiesz
@PiotrW

Ta jasne, taka profesjonalna, że nawet nie potrafi rozróżnić, kiedy znamiona danego przestępstwa są wypełnione poprzez pewne zachowanie a kiedy nie, co więcej nawet nie wie kiedy można mówić zgodnie z k.k. o mieniu znacznej wartości. Tak więc ktokolwiek chwali tę kancelarie jest albo podstawionym klakierem albo wyjątkowo naiwnym człowiekiem.

Tarhan

(usunięte przez administratora) Na rozprawach posuwa się do insynuowania ludziom, jakoby Ci dokonywali czynów przestępnych, mimo iż nie wypełnili oni znamion danego czynu (co jest warunkiem sine qua non), które ta bezczelnie im zarzuca. Innymi słowy dopuszcza się pomówień, manipulacji i (usunięte przez administratora). Wiele też wskazuje na to, iż swoje sukcesy zawdzięcza jedynie faktowi, iż ma znajomości w sądach jeszcze z czasów, gdy sama była sędzią. Osoba ta mimo, iż jest adwokatem zachowuje się na rozprawach jakby to ona była sędzią mając sobie za nic jakąkolwiek etykę zawodową, prawniczą oraz przepisy postępowania tak cywilnego jak i karnego. Sposób w jaki ta pani traktuje konkurencję oraz oponentów jej klientów jest co najmniej osobliwy i balansujący na krawędzi prawa (usunięte przez administratora)

Świadek
@Tarhan

A najgorsze, że sąd i policja i prokuratura, pozwala jej na to!!!! Fałszywe dowody do sprawy! Manipulowanie faktami. Dziwi mnie, że żaden organ nie przyjrzy się temu. Ile osób, w szczególności dzieci, przez te kancelarie cierpi. Bo współpracownicy beldowskiej, składają fałszywe wyjaśnienia!!! Kancelaria ta, ma takie układy, że nawet wystarcza słowne info, bez dowodów, świadków, a policja i prokuratura wszczyna dochodzenia!??

Szkoda słów

Jak w nicku, szkoda słów na tę osobę.

Demo

Pani Mecena(usunięte przez administratora) jest osobą wszechstronną, podziwiam! Na pewno kompetentną i wiarygodną ale z małymi wyjątkami: nie wolno jej krytykować tyko chwalić a wtedy jest ok. jak to mówią nasi zaprzyjaźnieni bracia zza "wielkiej wody". Skrupulatnie, ta szanowna pani pilnuje żeby negatywne opinie na jej temat znikały z ogólnie dostępnej sieci netowej. Słusznie, skąd zarobić na chleb i wodę? Są jeszcze mirabelki na rowie kanalizacyjnym. Ale jak się już w życiu ustawiło, to "mirabelki" przyniosą klienci pani Mec. za tzw. pomocą prawną, razem z "działką" pod same drzwi......mieszkania o którego własność można by się : "zastanowić" .czyż nie tak szanowna pani mecenas? Tylko to zbyt złożony proces... może coś nie zagrać.... a w tedy co ? Działka? Ale jaka i czyja? Odpowiedź znajdź sobie pani szanowna sama.......

Zniesmaczony łódzką palestrą

Bełdosia - miernosia, tyle w temacie, poprzednicy słusznie prawią.

Demo

Pani mecenas jest osobą poruszającą się na krawędzi prawa, wykorzystuje różne kruczki i triki prawne, nie koniecznie z prawem zgodne. Ponadto mam wrażenie, że swoją pozycję zbudowała na znajomościach i skutecznie je wykorzystuje. Ponadto jest osobą mało merytoryczną a bardzo arogancką i zarozumiałą. Swoim zachowaniem i postępowaniem dowodzi, że w łódzkim świecie prawnym ma mocną i ugruntowaną pozycję a szczególnie w sądach. Typowy aparatczyk.

joanna

Indywidulane podejście do klienta,nie spławia po 5min jak to dzieje sie w innych kancelariach.Sprawnie przeprowadza sprawę do końca.

marekp

Pani Mecenas jest rzetelnie wykonującym swoją pracę adwokatem. Można liczyć na wsparcie psychiczne jak i merytoryczne. Zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka?

Adwokat Agnieszka Bełdowska-Marzec Kancelaria Adwokacka
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Piotrkowska 134 lok. 2
    90-062 Łódź