Opinie o Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz w Płock

Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz
counter
Wojciech Jóźwiak Nowy wpis

Kiedyś tłumaczyłem pismo procesowe mec. Biliniewicza do sądu w Strasburgu. Polecam go jako bezkompromisowego i bezstronnego prawnika. Poza tym szlachetna postać. W świecie układów i "kontaktów" adwokacko-sędziowskich gorąco polecam tego Radcę jako Szlachetny Wyjątek. Lubię atmosferę w Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz za: Bezkompromisowość i zaangażowanie w sprawy Pana Radcy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gość Nowy wpis
@Wojciech Jóźwiak

Proszę obejrzeć program Teraz Polska z Panią Ogórek prowadząca i min.gosc programu Pan mecenas Biliniewicz Proszę wysłuchać jego wypowiedzi Nic dodać nic ująć Czysto rażąca prawda tego „syfu”który się toczył i nadal toczy w Polsce!Mafia w togach!Od 10 lat przeżywam koszmar który zgotował mi i mojej rodzinie pewien prokurator z Płocka. „Swiadek koronny” to przestępca ratujący siebie podaje nazwiska osób które zaszły mu za skore a które nie popełniły przestępstw którymi ich obarcza.To koszmar,nie zycze nikomu Moje życie zamieniło się w piekło na ziemi Najgorsze to to ze adwokaci nie bardzo mogą pomoc bo i cóż gdyby sie postarali mogliby stracić ciepłe posadki .Panie mecenasie Wielki Szacunek za to co Pan powiedział w programie „TO BAGNO„i tego ze wstyd Panu za tych którzy to zrobili.Sedzina Płocka nie bierze pod uwagę dowodów świadczących o niewinność oskarżonych Dowody nieujawnione przez prokuratora sędziemu! Boże gdzie my żyjemy!?Przykro ze niema z nikad pomocy a wyroki kilkunastoletnie czyli można powiedzieć ze do śmierci.Dziekujemy Ci Polsko za taki stan rzeczy! A mecenasa Bilinewicza polecam bo widać ze człowiek Honoru !

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Co słychać w firmie Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz w mieście Płock? Oczekujemy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz, który ma jakieś wieści?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz - Płock

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dobrzyńska 11
    09-400 Płock
  • NIP: 7741019060 REGON: 610258775
Interlex Kancelaria Prawna Jan Biliniewicz