Kancelaria Adwokacka Agnieszka Latosińska

Opinie o Kancelaria Adwokacka Agnieszka Latosińska

VIP

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Thea

Nie polecam! Sprawa która miała być od samego początku wygrana, została przegrana. Pani Adwokat niejednokrotnie przychodziła nieprzygotowana na rozprawy, często niepojawiała się na sprawach. Sama sprawa też nie została zamknięta do końca.

Agnieszka Latosińska
@Thea 05.08.2016, 20:48

Szanowna Pani Theo (Małgorzato). Od początku ostrzegałam że sąd orzeknie także i Pani winę w rozkładzie małżeństwa . Dla mnie to było oczywiste wobec Pani postawy wobec męża i jego rodziny a także Pani ..... zachowania na rozprawach. Radziłam porozumienie stron, ale to Pani się uparła. Nie wiem czy przegraną jest ustalenie alimentów na 2 letnie dziecko po 800 zł miesięcznie, ale wiele kobiet może tyko pomarzyć o takiej kwocie, tym bardziej że Pani mąż był bezrobotny. Rozpraw było 4 na wszystkich byłam. Na ostatniej był substytut, wyraziła Pani zgodę na jego zastępstwo, choć mówiłam że jeżeli Pani nie chce to odroczymy rozprawę. Żenujące jest stwierdzenie że przychodziłam nieprzygotowana do spraw :) Przeprowadziłam ponad 100 rozwodów i nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Przypomnę, że nie uregulowała Pani do dziś honorarium :) a ja też mam dzieci na utrzymaniu

Beata Jędrzejów

Ja mam same pozytywne doświadczenia z tą panią adwokat. Widać że ma spore doświadczenie i nie jest przy tym zarozumiała ani droga.

M25

Odradzam wynajmowanie [usunięte przez moderatora] aplacilam jej z gory na ostatnia sprawe nie stawila sie nie informujac ani Sadu ani mnie.Tel milczal a na odpowiedz na maila czekam juz 3 tygodnie

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Agnieszka Latosińska - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Agnieszka Latosińska