Postawa mecenasów reprezentujących kancelarię bardzo żenująca. Przyjmują z wielkimi ukłonami, opowieści jak bardzo są skuteczni szybko okazują się jedną wielką farsą, obiecują tylko sukces czyli zapłać a my ci pokarzemy jak działamy. Niestety tu jest koniec z obiecywankami, wszystkie sprawy przegrane, a klient tonie w długach, ale to już nie ich sprawa. Absolutnie nie polecam.
jako
07.10.2015 21:59
Inne
W swojej pracy ceni tylko kasę.Klienta traktuje jako zło konieczne
Tylko do płacenia.Arogancki, sprawy przegrywa z kretesem .NIE POLECAM
Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Dariusz Niebieszczański
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.