Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz w Nowe Skalmierzyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz w Nowe Skalmierzyce

Spawacz Nowy wpis

Może ktoś przedstawić realne zarobki w Zentexie ? Bo nie wiem czy warto składać do tego zakładu swoje CV

Spawacz Nowy wpis

Witam spawacz z 20 letnim stażem mam pytanie czy w Zentexie na start dostanę 4000 - 5000 tys netto?. Jaka atmosfera w firmie i jak rozliczana jest praca godzinowo akord ? Z góry dziękuję

Flupi Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowalem a wyjazd do niemiec warunki tragedia i ten emeryt majster co wyzywa za byle co nie polecam nikomu

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz?

Buła Nowy wpis

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przemcio

Szału nie ma ale 2 tys euro spokojnie zarobisz, zgadzam się że majster nerwowy i chamski ale reszta załogi w porządku, polecam

cebulorz

tu już tylko jakieś same nieudaczniki albo bażanty ostrowiaki pracują (bo u nich 10 zeta na godz to max), jak napierdzielasz cały miesiąc bez sobót to nawet 1500zł nie wyjdziesz( dużo więcej ma moja żona na kasie w biedronie) tu już żaden ukrainiec robić nie chce D N O!!!

Krzysiek
@cebulorz

Cebulorz bzdury wypisuje, opinia z d..y. Nieudacznik to cię zrobił :) jak nie potrafisz 1500 na m-c zarobić, w Zentexie nikt tak nie wychodzi na miesiąc bez sobót

Krystyna
@Krzysiek

@Krzysiek Na forum GoWork.pl nikogo nie obrażamy, nie jest to zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Jeżeli takie sytuacje będą się powtarzać, Twoje posty będą usuwane. Ale cieszę się, że zechcialeś się wypowiedzieć na temat wynagrodzenia w Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz. Jak ono wygląda w Twoim przypadku?

srik

LUDZIE (usunięte przez administratora) TYLE JEST PRACY NA ZACHODZIE A WY (usunięte przez administratora)OD TEGO(usunięte przez administratora)JEDZIECIE (usunięte przez administratora)

Darek

Wystarczą chęci do pracy a każda robota jest dobra. Ale maruderów wszędzie spotyka sie!

Przemek

Co wy (usunięte przez administratora) 2000 euro lekkim (usunięte przez administratora) zarobiłem mieszkanka spoko szału nie ma ale nie jest źle, chcesz pracować to zarobisz leserzy wiadomo wyjeżdżają po tygodniu wypad, polecam

pablo

słuchajcie wszyscy zainteresowani pracą na stanowisku spawacz koszy. Znalazlem oferte pracy tej firmy w necie zlozylem wszystkie papiery rekrutacja pozytywna. oferowali bardzo atrakcyjne zarobki wiec się zgodziłem . pojechałem tam pod wskazany adres a tam zamiast pensjonatu drewniane domki dużo gliny na srodku wykopany jakby basen na dworzu lodowka na przechowanie żywności caly teren ogrodzony drutem kolczastym. warunki okropne lepiej się maja zwierzątka niż ludzie tam robiący

pedro

ludzie uważajcie na oferty pracy tego człowieka na stanowisku spawacz praca w Niemczech okropne warunki praca jak w obozie koncentracyjnym zakwaterowanie to domki drewniane bez ogrzewania na środku wykopany basen a na dworzu stoją lodówki wszystko jest ogrodzone drutem kolczastym normalnie jak za czasów II wojny światowej Tragedia nie kuście się na warunki jakie umieszcza w internecie wysokie zarobki i pobyt w pensjonacie . Byłem tam to lepsze warunki mają zwierzęta niż ludzie!!!!!!!!!!!!!!

daro

a jak tam ze spawaczami w niemczech na produkcji palet koszowych prosił bym o opinie

piotr
@daro

nie polecam pracy w delegacji w oberditem u schneider mowia na to auchwitz i duzo sie nie myla normy takie ze sie zesrac ide malo spawania a wiecej napierdalania mlotem i szlifowania ocynku caly czas wdychasz korozje a kosze tak poniszczone ze powinny isc na zlom brygadzista to cham jakich malo omijac go z daleka a jak masz jakis problem to lepiej mu nie zawracac dupy bo cie jeszcze zjebie mieszkasz w barakach niechcieli byscie zobaczyc jak one wygladaja w nocy to koldre grybosci 30 cm bo zimno jak cholera jak nie zrobisz normy to ucina ci z pensji wiec praca na akord jedyne plusy ze dostajesz maske porzadna rekawic jest tam od cholery i uwaga jak zjezdzasz bo nie ma roboty to lepiej szukaj sobie nowa robote bo moze okazac sie ze 2 miesiace sedzisz na urlopie bez platnym w zentexie nikt nic niewie a zadzwonic to tego nieszczesliwego kierownika to ostatni dobry pomysl bo on wiecznie zmeczony plusem jest to ze pieniadze sa na czas ale praca po 10 godzin i w soboty po 6 wiec zarobisz z ponad 5 tys zl ale kosztem zdrowia praca typowa dla desperatow jedyny co fajne tam jest to ludzie a to zadkosc za granica

LENIN

KIEROWNICTWO TO KURWY I PEDAŁY KTÓRZY LUBIĄ WAZELINIARZY CO WCHODZĄ IM CIEPLUTKO TYŁKI. NAJWIEKRZE CIEPLASY TO TABAKA I LENIN CO ŁAŻĄ JAK POSRAŃCE PO HALI. FRAJERSTWO NA KAŻDYM KROKU.

olalem to

praca w kaliszu to tragedia.Natomiast praca w Niemczech to jest cos co nikomu nie zycze.Wysylaja do Breidenbach-oberdieten gdzie pracujesz jak wielblad(usunięte przez administratora)

elektroda

nie życzę najgorszemu wrogowi tam pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tym co pracują to [usunięte przez moderatora] i 80% wieś i Ostrowiacy nieuczciwość, mądrzejszy nie ma głosu gnoją go od razu gorzej jak za komuny.Komuna z tym to niebo.

misiu

[usunięte przez moderatora] Bałagan, oszukiwanie pracowników, pieniądze z lekkim poślizgiem jakies 2-3 tygodnie. Oszukuja na nadgodzinach i na czym się da. Żadnego szacunku dla pracowników. Kierownictwo- to szczyt niekompetencji, zresztą sama rodzina.... [usunięte przez moderatora] .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Handlowe Zentex Zenon Pęcherz
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Strażacka 1
    63-460 Nowe Skalmierzyce