Kołodyński Maciej Firma Handlowa

Bydgoszcz

Opinie o Kołodyński Maciej Firma Handlowa

Anula

chyba ktoś jest zazdrosny...:)

Tomasz

Moja żona kupuje tam rajstopki bo jest największy wybór kolorów i bardzo dobra jakość tych rzeczy a ja skarpety z frotką na stopie bo jest wybór i fajna obsługa. Znają się na rzeczy i w razie pomyłki w rozmiarze to od ręki mi facet wymienił bez problemu,także polecam ten sklep!

Ewelina

Ja kupiłam tam fantastyczne skarpetki z angorki..milusie i cieplusie.. i zawsze tam kupuję bo mają fajny wybór i można płacić tam kartą.:) Pozdrawiam

Aga

Mnóstwo skarpet i rajstop od wyboru do koloru i bielizna męska różnych fajnych firm.

olka

to nie firma tylko dziura bo nikt o nich nie słyszał a oni sami te opinie powyżej wypisują .

Małgośka

Firma rzetelna,fajna miła i szybka obsługa, dobrze doradzą w wyborze towaru,no i duży wybór skarpetek i rajstopek.Polecam

Zostaw opinię o Kołodyński Maciej Firma Handlowa - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołodyński Maciej Firma Handlowa