Opinie o Band Tex Sp. z o.o. Producent Rajstop i Skarpet Kasia w Modrzyca

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Band Tex Sp. z o.o. Producent Rajstop i Skarpet Kasia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Band Tex Sp. z o.o. Producent Rajstop i Skarpet Kasia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Band Tex Sp. z o.o. Producent Rajstop i Skarpet Kasia w Modrzyca

Nikoś Nowy wpis
Inne

A z jakiego powodu przestaliście zaglądać na forum? Jest teraz dobrze i nie ma chętnych?

Jak jest z pakietem medycznym w Brand Producent Skarpet i Rajstop? Można dołączyć rodzinę?

o Nowy wpis
@Pytanie

W firmie nie ma i nigdy nie było pakietu medycznego dla pracowników i ich rodzin

Kryśka Nowy wpis
Inne

A z jakichś nadwyżek produkcji jeśli się zdarzają mogą pracownicy brać za darmo produkty (jakieś rajstopy)?

zzz

O jakie ładne komentarze... ja tu nadal pracuję i hyba w innej firmie ale to pewnie moja opinia. Z szefostwem zawsze można się dogadać i są pomocni nie tylko w pracy. Chcesz mieć idealnych słodkich szefów a czy sama taka jesteś? Jak popracujesz dłużej to docenisz. Nie bez powodu niektórzy pracują tu 20 i więcej lat. Warunki pracy i płacy zawsze mogą być lepsze ale ci co dłużej tu są wiedzą ze cały czas szefy coś zmieniają i najpierw dla pracowników a potem dla siebie. Ale jak pracujesz tu krótko to skąd masz to wiedzieć...

Uuu Nowy wpis
@zzz

Totalna bzdura, nie wiem kto to pisał ale ortografia i gramatyka beznadziejna. A osoby które tam pracują 20 lat to tylko chyba brygadzistki bo nikt inny tam nie wytrzyma tyle. A zmieniają to raczej chyba pracowników na okrągło i tylko dla siebie z korzyścią. Zero poszanowania i co niektóre uważają się tam niewiadomo za kogo...

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Band Tex Sp. z o.o. Producent Rajstop i Skarpet Kasia? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Osoby do szycia na overlock - również chałupniczo wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
Clima Gold
(122 opinii)
logo firmy Opiekunka do pani Anny z Schifferstadt, 67177
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
Czarek
Inne

Nie wszyscy są dobrymi pracownikami i dlatego zarzucają im niewłaściwe zachowanie?

Stella
Inne

Może inni przywiązują duża wagę do dobrej pracy i są doceniani?

****
@Stella

Tam są tylko doceniani ci co wchodzą w cztery litery....

Ola

Traktują ludzi jak śmieci,nie szanują pracowników.Jedynie dobrze mają pupile brygadzistki...

Jerzy
Inne

Jeśli jest tak ciężko to przecież można zmienić pracę lub założyć własną firmę i mieć wszystko!

****

Wiecznie narzekają że nie mają pieniędzy,ale to tylko dla pracowników.Dla siebie na zakupy, wycieczki to mają.Wywyzszaja się okropnie,a kultury i poszanowania dla ludzi zero.Jesli nie stać ich na pracowników to niech sami zawiną rękawy koszuli kupionych za obcięte z pracowników pieniądze i zapierniczają równo.Powinno się surowo karać za wyzysk,a tym co nie przestrzegają praw ludzi konfiskować majątki na rzecz skarbu państwa.

luzak

Latem wspomagają pracowników malutkimi wiatraczkami takimi najtańszymi, dziewiarnia jest bez okien i cala temperatura z maszyn idzie na sale,śmiech i żenada.Żydki przysłowiowe którym nic się nie opłaca a najlepiej gdyby pracownik społecznie robił i wzbogacał familie.

Beata

Firma dziadowska,ciezka praca marne grosze.Oszukuja ludzi obiecując umowę o pracę a tak naprawdę nawet nie wiesz że pracujesz na czarno.Nie Polecam

I

Moja źona pracuje bez rejestracji czwarty miesiąc.45 się C na hali,brud i smród w jednej ubikacji dla kobiet i mężczyzn.płace jak na plantacji bawełny w Alabamie.Niewolnictwo w 21 wieku w środku Europy SKANDAL

as

Pracowałam. ni dobrze ni źle. Praca normalna ale wymagania są. Płaca średnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Band Tex Sp. z o.o. Producent Rajstop i Skarpet Kasia - Modrzyca

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie