Opinie o Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych w Łódź

counter
Renata Nowy wpis

Od wielu lat nikt nie napisał tu nic nowego na temat pracy w Egeo. Chętnie dowiem się, jak teraz wygląda praca w firmie. Szukają jakichś pracowników?

anonim Nowy wpis
@Renata

Firma żenada! Dalej nie wypłacalni (usunięte przez administratora) ludzi ! Nie dają umowy , dają śmieszne pieniądze, i to nie wypłacaja i trzeba czekać. Zbyt dużo oczekują, pakowanie , szycie , pomoc na szwalni ( jedna osoba szyję) szykowane wysyłek. Towar mieszają rozmiary na głównym producencie ROSMANNN !! Badz wyciągają stary zleżały towar i wciskają jako nowy do sieci Rosmann!!!! Na własne oczy się można przekonać, firma znajdu się po za łodzią teraz, warunki okropne , ..... W zimę to cholernie zimno, okna wybite ,zero ogrzewania tylko grzejniki pod stołami, koty chodzą oddają swoje odchody, no jednym słowem powinni zamknąć ta firmę. Ludzie przez lata walczą o wypłaty z przed lat A Szefowa całego SYFU pani Marlena śmieje się w twarz . Tam są trzy firmy , bo boją się podać swojej prawdziwej nazwy !!!!! W jednej firmie znajdują się az 3/4 każda na kogoś innego .... kłamią w oczy obiecują.... wykorzystują . Ale to się wkoncu skończy !!!! Dość wyzyskiwania ludzi pracy na czarno i w takich warunkach !!! . Mega nie polecam . I jeszcze Byl w by Siedziba ROSMANN zobaczyła ze sa oszukiwani. Towar roz mieszane, zniszczone , stary z leżały !!!!

Ktoś Nowy wpis

Zgadzam się z moimi przedmówcami w całości .... firma Egeo Polska powinna wygrać w konkursie: "Najbardziej nierzetelny pracodawca roku" .... mówiac krótko nikomu nie polecam tego pracodawcy.

no_name Nowy wpis

Zgadzam się z opinią. Praca w tej firmie to moja największa porażka życiowa. Na wypłaty nigdy nie mają, dają w ratach i nie liczą się z tym, że ludzie potrzebują pieniądze, aby mieć z czego żyć. Dyrektorek jest wszechwiedzący i nie liczy się z nikim. Nawet wrogowi nie polecam pracy w tej pseudo firmie!!!!!!

ktoś

Firma Egeo to bardzo nierzetelny pracodawca...zatrudniają co prawda na umowę o pracę ale przy najniższym wynagrodzeniu, pracuje się na 3 zmiany bez dodatku za godziny nocne a szefowa i dyrektor (usunięte przez administratora)... bez komentarza!!! zastanowcie się mocno zanim podejmiecie tam pracę! Życzliwy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.