Grupa L.S. Sp. z o.o.

Czosnów

Opinie o Grupa L.S. Sp. z o.o.

Alex

Ta firma to - delikatnie mówiąc - "Wielka ściema". Właśnie się dowiedziałem że istnieje dalej. Jest zarejestrowana w Warszawie.

Olana
użytkownik zarejestrowany

Potwierdzam, sama znalazłam informację o upadłości firmy. Powiedzcie mi czy właściciele mówili coś o otwieraniu kolejnego zlecenia. Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje na ten temat to prosiłbym o szybką informację tutaj na forum. Zawsze prosiłabym o informację dla klienta, ze auto ma automat. Dzięki wszystkim za wszelkie informacje.

Lao Che

I co? Nie odbili się? Aby się poobijali, tego im życzę.... A zna ktoś tzw. p. (usunięte przez administratora)z tejże firmy?

Zbyszek

Pomyłka Pani Krystyno. Al -kon to firma długo działająca na mamę prezesa p. szanownego Maryjusza Beeeeeee.A czy przekręty kręciła, tego nie wiem! Mając na uwadze "rzetelność' firmy Grupa eLeS można się domyślać i snuć wnioski. pamiętając o tym, że rzetelność to obce słowo w/w! Ogólnie porażka.....

krystyna

Teraz są powiązani z firmą Al-kon - firma założona na żonę. Grupa LS, zwinęła się, kilka przekrętów gospodarczych.

Lao Che

Z całą odpowiedzialnością nie polecam tej firm. Oszustwo na każdym kroku!

kattka
@Lao Che 25.10.2013, 17:55
Z całą odpowiedzialnością nie polecam tej firm. Oszustwo na każdym kroku!

Przepraszam czy zna ktoś aktualny kontakt do firmy? Moja mama potrzebuje dokumentów do emerytury.

Lao Che

Chyba, że mieszkasz pod mostem i jako takich opłat nie masz, to może przeżyjesz! Odpuść sobie tą "niby" firmę, jeżeli jeszcze w ogóle istnieje ta popierdółka!

Lao Che

Kpina? To mało powiedziane... [usunięte przez moderatora] osobniki tam u góry siedzą, znaczy chyba już nie, bo firma się zwinęła, jeszcze pracownikom należności za styczeń 2013 nie wypłaciła. ZDECYDOWANIE ODRADZAM , OMIJAĆ WIELKIM WIELKIM ŁUKIEM! Jedno wielkie dziadostwo

AlJordino

Ta firma to kpina. Są nierzetelni,nieuczciwi i nie można im ufać.Odradzam zatrudnianie się u nich.

Zostaw opinię o Grupa L.S. Sp. z o.o. - Czosnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa L.S. Sp. z o.o.