Opinie o A`Tu Service w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A`Tu Service. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie A`Tu Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A`Tu Service w Łódź

Czy w A`Tu Service są szkolenia zewnętrzne?

Pracownik z A'Tu

Nie , zawsze można samemu dorobić na szkolenia .

Pracownik z A'Tu

3 zmianowa praca , dla pań praca na stanowiskach Tyl magla : Tyle dobre stanowisko że można zarobić i się nie narobić Prasa i pomocnik : Tu trzeba się narobić i nadzwigac Dla panów: rozkładanie, no chyba że mają zdolności manualne i coś w głowie to przód magla, pralki tunel

Pracownik z A'Tu

A tak swoją drogą, to jest produkcja . Po co w ogóle mieliby robić szkolenia zewnętrzne? Jedyne szkolenia są z zakresu : szybkiej pracy, zrobienia kilogramów i żebyś o czasie, A NIE PRZED wyszedł z pracy .

Mała Mi Nowy wpis
@Pracownik z A'Tu

Na tyle magla można się dorobić problemów zdrowotnych

Leszek Nowy wpis

Podobno ze względu na osobę, która zarządza nie jest łatwo? Czego można się po niej spodziewać i czy zarobki w jakikolwiek sposób to rekompensują? Jak to może być kwota?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w A`Tu Service?

K. W

Tak. Zatrudniają wszystkich, ale "świeżak" długo nie popracuje. P.Halina gnębi wszystkich. Najgorsza osoba w A'tu.

Renata Nowy wpis
@K. W

Możesz dać jakieś przykłady tego "gnębienia"? Jeśli faktycznie tak jest, to może warto to gdzieś zgłosić?

K.W Nowy wpis
@Renata

Jeśli tam pracujesz to sama wiesz o co chodzi

Pancio

Obiecywanie tylko na początek, a później prawdziwe oblicze Haliny, która powinna zająć się czymś w domu, a nie prowadzeniem firmy. Polaka zastąpią Ukraincem i wszystko cacy. Nikomu nie polecam tej pracy jezeli myśli ze cos tam osiągnie.

Czy po rozmowie w A`Tu Service rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Wanda

Fatalna atmosfera. Wlaciciele - poziom bazar.

Mikołaj

Nadal są trzy zmiany w firmie?

Jak wygląda praca w Atu Service Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Pracownik z A'Tu

Możesz się spodziewać większej ilości pracy żadnych dodatków itp

@Księżniczka ale to czemu ta kierowniczka jest taka zła wg Ciebie?

Księżniczka

Nie polecam tu pracować! Firma nie ma normalnego kierownika. Kierowniczka to stara i chora psychicznie kobieta, która jest teściową właściciela. Osoba, która chociaż trochę ma szacunek do siebie i o drobine honoru - nie wytrzyma w tym zakładzie pracy!

usmiechnieta

firma jest do bani zadnych wolnych wekeendow najlepiej jakby postawili namiot spij i pracuj odradzam kazdemu ta prace al mozecie sprobowac p.halina maci na zarobione pieniadze szefostwo jest zamotane i czepia sie kazdego szczegolu. ukraina zadzi w tym zakladzie. oni zapieprzaja po 12 h a ty po 8h wiec wola tania sile robocza oszczedzaja kazdy grosz.jagoda smiech nie pelna osoba masakra. jacek i olka stwierdzenie zapierdalaj az padniesz. halina niewie czy wogole zyje . pan slawek ksywa szczur pierwszy na odstrzal najlepiej jak by go wyruchali na tej pralni maly lysy a rzuca sie jak byl by kims hehe smiech pracowalam na maglu i nigdy takiego syfu nie widzialam jolka pazerna na kilogramy wykorzystywala chlopakow do suszu szkoda gadac omijajcie ten zaklad bo nabawicie sie psychopatii pozdro

Katarzyna
@usmiechnieta

Pracownicy z Ukrainy nie są tanią siłą roboczą, zarabiają tak samo jak Polacy, no chyba że pracują w dużej ilości nadgodzin. Jeśli jest możliwość pracy w nadgodzinach to zarówno Polacy jak i obcokrajowcy mogą je wykonywać.

$

Witam mam pytanie czy ktoś pracował w tej firmie jako kierowca? Jak ta praca wygląda? Pozdrawiam

anka

uśmiechneta moze i część twojej tresci jest prawdą ale nie jesli dotyczy Joli pracowalam u niej na zmianie i wcale nie jest tak jak napisalas tam kazda zmiana walczy o kilogramy a nie jedna Jolka a chlopaki pomagaja na kazdej zmianie z tego co wiem . widocznie huja zalezało ci na pracy skoro nie walczylas tez o kilogramy dla zmiany za co masz premie .Smiiac mi sie chce kazdy pracuje a jak go wyjebia to szukaja sensacji poprostu smieszne i załosne . ps główno by byli nie brygadzisci skoro by nie walczyli o swoja zmiane tak jest w kazdym zakladzie :)

Firma okropna, wyplata niby wyplacana do 15 a w rzeczywistości do końca miesiaca, brak jakiej kolwiek kultury i szacunku do czlowieka. Rehestracja na najnizszej krajowej. Zwolnienia sie sypia jak tylko przychodzi ktos nowy tańszy i nie pyskujacy. Nie polecam chyba ze lubisz sie denerwowac.

Nie będę pisać o ludziach bo to akurat kwestia sporna. Z rzeczy konkretnych: -wypłata w ratach nie zawsze w tym samym miesiącu -jeśli masz umowę to na początku śmieciową, później na stałe ale na najniższą krajową pod stołem dostajesz resztę kasy. -L4 oraz urlop obliczany jest na podstawie najniższej krajowej nie tego co faktycznie zarabiasz -wolno Ci wykorzystać tylko 2 tyg urlopu nie więcej zalecenie odgórne ^^ -za cały nie wzięty urlop wypłacają Ci 1000 złotych nie ważne czy ustawowo masz 21 czy 26 dni. Tak czy siak jesteś stratny. Wszyscy tak mają. -Po pierwszych 2 tyg. do miesiąca dostajesz ciężkiego rozstroju żołądka.Szczególnie jak przebywasz na stronie brudnej. -Firma nie trzyma się zasad BHP -Wymagane jest od pracowników przychodzenie w dni ustawowo wolne od pracy. Nie zawsze ale bardzo często gdyż nie wyrabiają się z pracą -Krzyki, wyzwiska i mobbing jest obecny -Sobota jedna jest darmowa, kolejne są płatne 90 złotych -Każdy ma inną stawkę w tej firmie zależy to od szefowej -Kierowniczek jest strasznie dużo - organizacji brak -Latem jest jeden wentylator na maglu, temperatury straszne, wręcz czasem nie do wytrzymania -Pracy za dużo jak na tak małą ilość osób, Ci co mogą to odchodzą, pracują raczej osoby które są na emeryturze i pracują na czarno bądź mają komorników i mogą zarabiać inaczej i inaczej mieć na umowie. -Brak możliwości rozwoju, oraz brak szacunku od przełożonych -Firma oszczędza faktycznie na czym może koce szpitalne prane są w samej wodzie, czasem brakuje podstawowych środków do prania wtedy pracze piorą w mydle... -Pościel szpitalna pakowana często wilgotna ze względu na pośpiech -Z worków z brudnym praniem często wypadają narządy wewnętrzne usuwane po operacjach, igły, skrzepnięta krew. -Firma nie zaopatruje pracowników w ubrania ochronne, jedyną ochronę dają Ci rękawiczki typu "wampirki" oczywiście

BYŁY PRACOWNIK

BRAWO.KTOS WRESZCIE NAPISAŁ CAŁĄ PRAWDĘ O TEJ FIRMIE.SYF,SYF...WYKORZYSTYWANIE PRACOWNIKOW W 100%.CI CO BYLI MĄDRZEJSI JUŻ TAM NIE PRACUJĄ...WLICZAJĄC SOBOTE ZA DARMO,TO LUDZIE PRACUJĄ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ.WYPŁATY NA RATY.SZEFOWA H CZĘSTO NIE WIE CO SIE DZIEJE W FIRMIE.MARCINEK,ADAM ZAPIEPRZAJA PO DWIE ZAMIANY-ONI NAJWIECEJ LIZA DUPE SZEFOWSTWU.GRUBY PIOTREK SZUKA FRAJEROW ŻEBY ZA NIEGO ROBIC.WCZESNIEJ ZAPOMNIELISCIE DOPISAC GRUBĄ BLONDYNE,KTÓRA CZESTO DONOSI JAGODZIE O TYM CO SIE DZIEJE W PRALNI.SWOJA DROGA MUSZĄ MIEĆ NIEZŁE UKŁADY Z SANEPIDEM.NAWET ZA PALENIE ŚMIECI POWINNI ZAPŁACIĆ ZAJEBISTĄ KARĘ!JAK BĘDZIESZ WALCZYŁ O PODWYŻKE TO PO KILKU MIESIACACH DOSTANIESZ,ALE O REJESTRACJI ZAPOMNIJ!DZIEKI BRYGADZISTKOM NA KAŻDEJ ZMIANIE JEST WALKA SZCZURÓW-WIEM BO NA KAŻDEJ ROBIŁEM!PIERWSZA PRALNIA NA KTÓREJ OSZCZEDZAJA NA WODZIE!

praacujący ta

Nie polecam!Wypłacanie wypłaty na raty jest celowe,żeby pracownicy nie odchodzili.Jeżeli szefa stać na urlop za granicą,to powinno go stać na wypłaty 10.Ja kilka razy chodziłem i pytałem o podwyżkę i rejestrację.Szefowa p.(usunięte przez administratora)obiecywała,że będzie podwyżka,że pózniej zarejestrują,ale tylko tak mówiła.Zresztą jak można rozmawiać z osobą-która często ma swój świat?To,że rozliczają się z pracownikami do końca następnego miesiąca,to żadne usprawiedliwienie.Wypłata powinna być 10.Ludzie tam są sami sobie winni,że godzą się na pracę w sobotę za darmo!Jak szef taki mądry,to niech sam zapiepsza!Jagoda wcale nie jest święta,też donosi do szefa.Fajne jest to,że często kłuci się z Haliną-podejmując jakieś decyzje!W tym syfie co druga osoba liże dupe szefowstwu,donoszą wszystko.Adam,gruby i piękna kasia są liderami.Jak chcesz tam robić,to nic z nikim nie gadaj,tylko zapiepszaj za najniższą na trzy zmiany i sobotę za darmo!Pije co druga osoba!Ale rzeczywiście,niektórzy na twarzy mają wypisane problemy alkoholowe!Żadnej listy obecności nie podpisujesz,umowy nie masz,wypłaty po 300,200 zł.Roboty od cholery!!!

zawiedziona

1400 na rękę ( w tym jedna sobota gratis),pozostałe płatne 90 zł.Praca na trzy zmiany -bez dodatku nocnego.O rejestracji i urlopach zapomnijcie.Dla kilku mężczyzn praca za ciężka,rezygnowali po jednym dniu,to co mówić o kobietach? Ja wykonywałam te same prace co faceci!Obiecują złote góry ;szybkie awanse,zarobki po 2000 zł ,a nie potrafią na czas zapłacić najniższej krajowej.Wypłaty srają po 200,300 zł.do końca miesiąca.Połowa ludzi przychodzi tam po alkoholu -śmierdzi od nich na odległość (zresztą szefowa -p.Halina tez nie odmawia),jedna trzecia -to patologia,która cieszy się,że ma pracę,bo w innym normalnym zakładzie nie dali by sobie rady...Jak tam pracujesz i nie donosisz szefowej ,to jesteś nikim.Dlatego gruby Piotr i Adam pracz są pupilkami szefostwa -wiadomo za co?! Chodzą tylko do szefowej i uprzejmie donoszą!Ja po tygodniu jak zobaczyłam twarze pracowników,to zapytałam się samą siebie -"co ty tutaj robisz kobieto?" Teraz pracuję w innej pralni wiem co to znaczy atmosfera w pracy. Zaległe pieniądze odebrałam dopiero wtedy jak powiedziałam,że przyjdę z Inspekcją Pracy!

tomasz
@zawiedziona

Pracowałem kilka miesięcy w tej firmie i w 100% potwierdzam opinie tej pani.Jedyną osobą z którą można porozmawiać z szefostwa,to pani Jagoda.Szkoda mi niektórych kobiet,które tam pracują-zasługują na lepsze traktowanie.Sam słyszałem jak szef mówił o kobietach pracujących w firmie "te kur.y". Wypłaty rzeczywiście w ratach,ale do końca miesiąca rozliczają się z pracownikami.Mnie też denerwowała "sobota dla szefa"-czyli jedna gratis.Gdyby za wszystkie soboty płacili 90 zł.to można przeżyć.1600-1700 na rękę można zarobić.W każdej pracy znajdzie się kapuś!Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o A`Tu Service - Łódź

• Jak się pracuje w A`Tu Service?

Zobacz opinie na temat firmy A`Tu Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

A`Tu Service
  • Urocza 1