Texland Hurtownia Odzieży Używanej

Brzeziny

Opinie o Texland Hurtownia Odzieży Używanej

Nova

Złodzieje, złodzieje, i jeszcze raz złodzieje. Jeśli się szanujesz jako człowiek i wart jesteś lepszej pracy to omijam Texland z daleka.

CAŁA PRAWDA

byłam tam ostatnio w sprawie pracy pani kierowniczka przedstawiła formę zatrudnienia tak na początku przez dwa tygodnie praca na czarno bez umowy której celem jest sprawdzenie czy nadajesz się do pracy później umowa zlecenie i może w przyszłości umowa o pracę.Mają wyśrubowane standardy i normy do wypracowania jak się nie wyrabiasz to bay bay.Ale pomyślałam lepsze to niż siedzenie bez pracy w domu.Zostawiłam pani kierowniczce CV,powiedziała że zadzwoni bo mają wolne miejsca.I się nie doczekałam ,dzwoniłam tam na ,,recepcje '' przypominałam się jednak odzewu brak.Z tego co widziałam warunki są tam fatalne zimno jak diabli,brud wszędzie.Póżniej się dowiedziałam że koleżanka tam była zatrudniona do czasu aż im była potrzebna, czyli jak było dużo pracy i zielona trawka.Reasumując wyzysk poprzez pracę na czarno bez jakiejkolwiek umowy.Sprytne człowiek przepracuje dwa tygodnie bez umowy nie musza opłacać składek czysty zysk oczywiście dla nich.

dadddd

odzież zbierana jest do kontenerow lub z domow dla biednych dzieci a następnie sprzedawana w jej sklepach, kilkakrotnie natchnełam się na ubranianp. z metka butik, produkt polski, koszulki rozdawane podczes biegow np. 18 bieg czegos tam, książki z polskimi dedykacjami

Zostaw opinię o Texland Hurtownia Odzieży Używanej - Brzeziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texland Hurtownia Odzieży Używanej