Opinie o Texland Sp. z o.o. w Brzeziny

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Texland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Texland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texland Sp. z o.o. w Brzeziny

No i czemu pól roku temu nie polecali? Możecie opowiecie o bieżącej sytuacji na sortowni? Planuje przyjść na jakiś czas, zwłaszcza ze w tej tutaj ofercie pisali o 30,95 pln od godziny. Czy to w ogóle możliwe by zarabiać jeszcze więcej? czy to ciężka praca? Nie ma aktualnych opinii, więc nie wiem czego się spodziewać

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Texland Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 22 grudnia.

TITO2000 Nowy wpis

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie,To (usunięte przez administratora)

Aga87

Majka ja tam pracowałam, teraz jestem na macierzyńskim, zarabiałam około 3000 zł netto.Wiem, że teraz zrobili linie sortowniczą i jest dużo lżej- mam stały kontakt z dziewczynami które obecnie tam pracują i sobie chwalą. Niedługo kończy mi się macierzyński i zastanawiam się nad powrotem do nich.

beladlamurzyna
@Aga87

Aguś nie opowiadaj takich bzdur. Pewnie siedzisz za biurkiem w Teksie a pewna osoba o nadzwyczaj wysokim ilorazie inteligencji dyktuje Ci co masz napisać.

Mądralka
@Aga87

Zmieńcie warunki pracy a nie wypisujecie jakieś niestworzone rzeczy Hurtownia Texland warunki pracy i płaca znane są już na całą okolicę szanujcie pracownika to będziecie mieli ludzi do pracy.

@Mądralka

Widzę że nie można napisać ŻADNEJ pozytywnej opinii o ŻADNYM pracodawcy bo jest on od razu hejtowany

@Mądralka

Mądralka Nowy wpis
@Aga87

Aga87 (????) Nie hejtuje Cię ani hurtowni Texland bo nie napisałam nic co nie jest prawdą Nie napisałam też nic obraźliwego na temat Texlandu A ŻE PRAWDA KOLE W OCZY TO JUŻ INNA SPRAWA???? Myślę że odniesiesz się również i do tego wpisu tekstem że to nieprawda albo że hejtuje lub coś innego żeby bronić czegoś co tak naprawdę jak doborze wiesz jest NIE PRAWDĄ Ale ja już nie będę z Tobą polemizować Pozdrawiam i miłej parcy życzę

Majka

Jak się pracuje, jakie są zarobki i ogólnie o pracy mógłby ktoś napisać?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Texland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MAGAZYNIER
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
jolanta33

pracowałam jakiś czas temu w texlandzie, tego samego dnia dostałam kwestionariusz do wypełnienia i zaraz umowę...musiałam zrezygnować z tej pracy z powodu przeprowadzki :-( Będę wracać na "stare śmieci" i zastanawiam się nad powrotem do nich. A może macie jakieś bieżące info o nich, jakie mają teraz stawki?

CAŁA PRAWDA

byłam tam ostatnio w sprawie pracy pani kierowniczka przedstawiła formę zatrudnienia tak na początku przez dwa tygodnie praca na czarno bez umowy której celem jest sprawdzenie czy nadajesz się do pracy później umowa zlecenie i może w przyszłości umowa o pracę.Mają wyśrubowane standardy i normy do wypracowania jak się nie wyrabiasz to bay bay.Ale pomyślałam lepsze to niż siedzenie bez pracy w domu.Zostawiłam pani kierowniczce CV,powiedziała że zadzwoni bo mają wolne miejsca.I się nie doczekałam ,dzwoniłam tam na ,,recepcje '' przypominałam się jednak odzewu brak.Z tego co widziałam warunki są tam fatalne zimno jak diabli,brud wszędzie.Póżniej się dowiedziałam że koleżanka tam była zatrudniona do czasu aż im była potrzebna, czyli jak było dużo pracy i zielona trawka.Reasumując wyzysk poprzez pracę na czarno bez jakiejkolwiek umowy.Sprytne człowiek przepracuje dwa tygodnie bez umowy nie musza opłacać składek czysty zysk oczywiście dla nich.

dadddd

odzież zbierana jest do kontenerow lub z domow dla biednych dzieci a następnie sprzedawana w jej sklepach, kilkakrotnie natchnełam się na ubranianp. z metka butik, produkt polski, koszulki rozdawane podczes biegow np. 18 bieg czegos tam, książki z polskimi dedykacjami

Zostaw merytoryczną opinię o Texland Sp. z o.o. - Brzeziny

Texland Sp. z o.o.